Луцьк святковий: яким було місто у свій День народження. ФОТО

13 Вересня 2020

Святкування 935-ї річниці Луцька розпочалося вчора, але триватиме ще й сьогодні. Від самого ранку в центрі міста на урочисту академію з нагоди Дня міста зібралося більш як двісті людей.

Розпочалася виставка-продаж народних ремесел, біля Драмтеатру діє алея портретів історичних постатей міста «Вони прославили наше місто».

На сцені разом із Волинським народним хором виступив легендарний співак Василь Зінкевич, а згодом естафету музичних вітань перехопив виступатиме естрадно-симфонічний оркестр Волинського академічного театру та багато інших.

Лучани святкували і на вулиці Лесі Українки, і поблизу Луцького замку, і на Театральному майдані та проспекті Волі. Замальовки зі старту веселого святкування дня Луцька зробив для вас і «Таблоїд Волині».


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter