Лучанка відкрила першу україномовну онлайн-школу живопису

10 Квітня 2020

Творчість – ефективний метод боротьби зі стресами, яких у нашому житті дуже багато. Малювання допомагає заспокоїтись, стати більш врівноваженим. Воно допомагає відпустити негативні емоції і відволіктись від неприємних думок.

Для декого це хобі, релакс, а дехто займається професійно, переконана засновниця і керівниця арт-студії «Світ творчих людей» лучанка Алла Харчук, яка відкрила першу україномовну онлайн-школу живопису.

– Як виникла ідея створення онлайн-школи живопису?

– Про це я думала вже давно. Коли є багато учнів, розумієш, що потрібно розширити діяльність, а саме онлайн-школа дає таку можливість. Я планувала влітку придбати обладнання, знайти хорошого оператора та почати знімати перші уроки. Але коли оголосили карантин, я зрозуміла, що це – нагода зробити усе раніше.

На третій день після оголошення карантину я уже зняла перший урок для учнів. Хвилювалася, як усе вдасться учням. Мої онлайн-консультації допомогли їм справитись.

Тепер, коли маю обладнання, можу знімати якісні уроки з гарним зображенням.

– Що складного у відеоуроках?

– Я звикла бачити щасливі очі учнів, коли вони творять картини, коли щось весело розповідають, до того ж, я завжди поряд, щоб підказати.
В уроках онлайн задіяні інші емоції. Тепер мені потрібні помічники, які вміють монтувати відео, наприклад.

– Які переваги?

– Перевага у тому, що відеоурок є у записі, його можна переглядати безліч разів, у будь-який час і з будь-якої точки світу. Такі заняття допомагають бачити реальний результат і радіти ним. Також завжди можна отримати консультацію від педагога, навіть дистанційно.

Я була вражена, що в Україні не було україномовної онлайн-школи живопису. Але тепер вона є, і я буду її розвивати і далі.

З фрагментами уроків живопису Алли Харчук можна ознайомитися на її ютуб-каналі.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter