Лучанин Сашко Положинський просить відео дівчат для нового музичного ролику

27 Квітня 2022

Музикант, колишній фронтмен гурту «Тартак» Олександр Положинський просить дівчат надсилати свої відео в сучасних реаліях, аби потім використати їх у музичному ролику.

Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці:

«Дівчата наші милі, дорогі наші, прекрасні!

Маю до вас одне прохання! Знаю, що вам зараз нелегко, знаю, що болісно, знаю, що викинуло вас зі звичного життя й розкидало по світу.

Взимку ми з Roman Soroka і Вадимом Захарченком записали гарну пісню. Сумну пісню. Але гарну. (Її я вчора вже виклав на Патреоні - треба було хоч якось віддячити людям за підтримку, а я там чотири місяці не з‘являвся. Та зараз не про це.)

Vetra Varvara збирався зняти відео. Варвара Шевчук перед тим зробила гарну фотосесію – це фото з неї. Готувалися. Переносили. І вже ось-ось мали знімати. Але всі плани нам Хуйло поламало.

Тепер вже і сюжет, який ми вигадали, неактуальний, і актори задіяні в зовсім інших справах. Та й сама пісня набула геть інакшого відтінку тепер.

Тож хочу, дівчата, зробити відео з вами. Тому прошу: будь ласка, зафільмуйте себе, гарних, чи хтось хай вас зафільмує – у вашому теперішньому житті, в нових життєвих локаціях. Буквально кілька секунд вашого нового життя в новому місці. А Barabas Karabas потім все це гарно змонтує в одне музичне відео.

Зняти треба горизонтальною камерою і надіслати в хорошій якості на адресу [email protected]

Буду вам дуже вдячним!».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter