Лучанам хочуть заборонити співати, кричати та свистіти на балконах

05 Серпня 2022

У луцькому ЦНАПі обговорили проєкт регуляторного акта – рішення Луцької міської ради «Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території Луцької міської територіальної громади».

Про це йдеться на сайті міськради.

Документ розроблено департаментом економічної політики міськради з метою забезпечення прав і законних інтересів громадян щодо додержання тиші на території населених пунктів Луцької громади, запобігання та недопущення перевищення встановлених рівнів впливу шуму та інших фізичних факторів на середовище життєдіяльності людини.

Серед змін, які містить проєкт Правил додержання тиші у Луцькій територіальній громаді, - дозвіл, за необхідності, на роботу в цілодобовому режимі аптекам, медичним установам, квітковим магазинам, пунктам обміну валют; збільшення терміну дії цілодобового режиму роботи об’єктів до 12 місяців.

Крім того, в проєкті містяться заборони, яких у Правилах додержання тиші раніше не було. Забороняється, зокрема:

1. Умикання в багатоквартирних будинках звуковідтворювальної апаратури з рівнем звуку, що порушує спокій мешканців багатоквартирних будинків.

2. Гра на музичних інструментах, спів, свист, крик з балконів, лоджій та відкритих вікон будинків.

3.Проведення вуличних мистецьких виступів, які:

Можуть спричинити розпалювання міжнаціональної, етнічної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, а також закликати до агресії та містити ненормативну лексику.

Супроводжуються рекламою суб’єктів підприємництва.

Проводяться особами у стані алкогольного сп’яніння чи під впливом наркотичних речовин.

4. Використання піротехнічних виробів, які створюють світлові та/або шумові ефекти на шляхопроводах, транспортних магістралях, місцях поблизу нафто-, газопроводів, місцях біля будівель органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter