Лучан запрошують на благодійний ярмарок 

14 Грудня 2021

17 грудня на площі поблизу кав’ярні-кондитерії «Старе місто» відбудеться благодійний ярмарок «Хвиля добра». Організатори ярмарку: департамент молоді та спорту Луцької міської ради, артлокація «Творчий калейдоскоп», кав’ярня-кондитерія «Старе місто» та громадська організація батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку.

Це вже другий ярмарок «Хвиля добра» у Луцьку – захід стає традиційним, об’єднує зусилля багатьох організацій, установ, волонтерів та просто небайдужих людей. Під час «Хвилі добра» організатори збирають кошти для допомоги конкретній людині. Цього року це маленький хлопчик – Нікіта Крижний, якому вся Україна збирала кошти для придбання найбільш дороговартісного препарату (2,3 млн. доларів). Діагноз Нікіти – СМА (спінальна м’язева атрофія). Нікіта проживає у Києві, йому 2 роки. На сьогодні малюк вже отримав терапію, тепер родина потребує довгої та складної реабілітації. Саме допомогти почати процес реабілітації планують організатори акції.

Ярмарок організовано не тільки заради збору коштів, а й для того, щоб розбудити серця людей, об’єднати їх в ім’я добра, популяризувати благодійність та волонтерство, максимально залучити молодь до добрих справ.

До збору/виготовлення товарів з метою їх подальшої реалізації під час проведення ярмарку долучилося понад 100 організацій, установ, волонтерів. Під час ярмарку будуть продаватися картини, хенд-мейд вироби, новорічні іграшки, солодощі, книги тощо. Деякі з творчих виробів були виготовлені у кав’ярні-кондитерії сонячними дітьми.

Відкриття заходу відбудеться 17 грудня об 11:00. Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у заході. Запланована невелика творча програма та власне благодійний ярмарок, що триватиме до 16:00.

За додатковою інформацією звертатись у департамент молоді та спорту Луцької міської ради за телефоном (0332) 777 925 – Заріна Дацик.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter