Лікарі з Волині візьмуться виправити надскладну генетичну ваду. ВІДЕО

22 Листопада 2018

У популярному телешоу «Стосується кожного» розповіли про дворічну Ксенію Когтину з Харкова, діагноз якої трапляється в однієї дитини на мільйон.

Про те, що дівчинка з'явиться на світ з патологією, її мама дізналися на 25 тижні вагітності. За місяць до появи дитини батько поїхав на заробітки, щоб забезпечити доньку та дружину усім необхідним. Але Віталій не повернувся ні до народження доньки, ні на її виписку з пологового будинку. Відтоді у мами-одиначки Ольги Когтиної почалося тривожне життя по лікарнях. Всього за два половиною роки маленька Ксенія перенесла аж 5 операцій!

Під час обговорення проблеми у студії лікар з Волині Ростислав Валіхновський та його брат, лікар Тарас Валіхновський прийняли рішення взятися за цю складну справу.

«Запрошую до перегляду нового випуску програми «Стосується кожного», де мій брат, лікар-хірург вищої категорії, Тарас Валіхновський та я, через прямий ефір з Катару, прийняли рішення допомогти маленькій Ксенії на базі Valikhnovski Surgery Institute. Ксенія народилась із синдромом Фрейзера – генетичною патологією, яка вражає лицевий скелет, органи слуху, сечовивідної системи», – написав на сторінці у Фейсбуці Ростислав Любомирович.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter