Успішно!

Леонардо Ді Капріо назвав новий вид змій на честь мами

Sibon irmelindicaprioae. Alejandro Arteaga

Дослідники з Панами та Еквадору описали п'ять нових видів змій з Центральної та Південної Америк

Дослідники з Панами та Еквадору описали п'ять нових видів змій з Центральної та Південної Америк. Одній з них ім'я обирав Леонардо Ді Капріо, назвавши її на честь своєї матері. Опис нових тварин опублікували в журналі ZooKeys, – розповідає Nauka.ua.

Леонардо Ді Капріо попросив назвати рідкісну змію, довжиною 50-60 сантиметрів з рожево-бордово-коричневими плямами, на честь своєї матері Ірмелін. Таким чином тварина отримала назву Sibon irmelindicaprioae.

Sibon irmelindicaprioae. Alejandro Arteaga
Sibon irmelindicaprioae. Alejandro Arteaga

Інша півметрова змія Sibon marleyae була названа на честь Марлі Шет (Marley Sheth), 11-річної доньки Браяна Шета.

Sibon marleyae. Alejandro Arteaga
Sibon marleyae. Alejandro Arteaga

Nature and Culture International третій змії дала ім'я Dipsas welborni на честь Девіда Велборна (David Welborn), відданого захисника природи, що 18 років працював в організації.

Dipsas welborni. Alejandro Arteaga
Dipsas welborni. Alejandro Arteaga

Інші дві змії назвали Sibon canopy — за назвою системи заповідників Canopy Family, та Sibon vieirai — на честь венесуельського біолога та фотографа дикої природи Хосе Віейра (Jose Vieira).

Sibon vieirai. Alejandro Arteaga
Sibon vieirai. Alejandro Arteaga

Поки що мало відомо про ці види змій, але очевидно, що їм загрожує людська діяльність. Sibon irmelindicaprioae та S. canopy живуть у регіоні, що зазнає впливу масштабного видобутку міді. З іншого боку, зміям в Еквадорі та Колумбії загрожують масові нелегальні видобутки золота на берегах річок, навіть поблизу заповідників, із якими уряд не може дійти згоди. Видобуток міді та золота призводить до вирубування дерев, позбавляючи цих деревних змій місць життя, та забруднює річки, від яких залежить здобич змій.

 

Додати новий коментар