• банер чікос

ЛЕГО Френдс: цікаві сюжети та чудова можливість для всебічного розвитку

30 Січня 2020

Lego Friends – це лінійка конструкторів спеціально для дівчаток, що була запущена у 2012 році. Треба визнати, що це не перша спроба цієї компанії створити подібний продукт для такої цільової аудиторії. Перша подібна серія під іншою назвою була представлена ​​ще на початку 90-х, проте вона не стала постійним елементом каталогу, оскільки запропонований асортимент не відрізнявся різноманітністю. Після детального аналізу першої лінійки були зроблені важливі висновки та усунені певні недоробки, в результаті новий варіант, названий Лего Френдс, практично відразу став лідером продажів.

На сайті інтернет-магазину Панама батьки можуть познайомитися з різними варіантами цього конструктора, підібрати модель відповідно до віку та уподобань дитини. Цільова вікова аудиторія – діти 3-12 років, але більшість варіантів адресовано саме дівчаткам.

Будуємо сучасне місто власноруч

Компанія випустила десятки різних комплектів. Використовуючи їх деталі, можна зібрати яхту, ігровий майданчик, побудувати цілі житлові квартали. У невеликому, затишному містечку Хартлейк-Сіті є все необхідне для комфорту його мешканців – перукарні, школи, затишні кафе, заправки. Все це відтворюється досить легко і не вимагає від дитини спеціальних умінь. Елементи добре підігнані, а правила гри викладені в доступній формі. Можна також використовувати деталі з інших конструкторів цієї марки і створити досить важливі об'єкти, наприклад, спортивний центр, пожежну частину або поліцейську дільницю. Розробники не обмежують фантазію дітей, і кожен юний будівельник має право самостійно вирішувати, який саме об'єкт слід звести.

Важлива особливість Lego Friends – наявність міні-персонажів з ретельною деталізацією, рухливими кінцівками, впізнаваною зовнішністю й особливими рисами характеру:

• Стефані дуже активна та рухлива, справжній лідер компанії, захоплюється спортом;
• Олівія велику увагу приділяє вивченню точних наук, особливо її цікавить хімія, фізика та програмування;
• Емма захоплена всім, що пов'язано з творчістю та мистецтвом;
• Мія дуже уважна, турботлива, але вперта, любить тварин і активний відпочинок на природі;
• Андреа обожнює музику, прекрасно співає та танцює, а найважливіше для неї – сцена й глядачі.

З виходом кожного нового набору можливості персонажів розширюються, вони приміряють на себе інші образи, оновлюються й самі сюжети, тому юних колекціонерів, які із задоволенням використовують різні варіанти конструкторів Lego Френдс, стає все більше.

0

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter