Купуєш – допомагаєш: у «Сільпо» запустили благодійний сервіс у мобільному застосунку

11 Вересня 2020

Мережа супермаркетів «Сільпо» разом із благодійним фондом «Клуб Добродіїв» розпочала благодійну акцію на підтримку дітей, сім’ї яких опинилися за межею бідності.

За прогнозом ЮНІСЕФ, внаслідок пандемії COVID-19 у 2020 році кількість українських дітей, що живуть у бідності, збільшиться на 1,4–1,8 мільйона і складе близько 4 мільйонів. Підтримати їх можна, використовуючи новий сервіс у мобільному застосунку «Сільпо». Він дозволить перерахувати накопичені бали за покупки в супермаркетах мережі на благодійність. Зібрані бали у вигляді бонусів будуть передані БФ «Клуб Добродіїв», який закупить і доставить товари дітям, які живуть у малозабезпечених сім’ях.

Щоб взяти участь в акції, потрібно зробити три простих кроки:

1. Відкрити мобільний застосунок «Сільпо»,

2. Перейти у розділ «Благодійність» та вибрати кампанію «Допомога дітям»,

3. Перерахувати накопичені бали на добрі справи.

Бали конвертуються в бонуси з розрахунку 100 балів = 1 грн, а благодійний фонд «Клуб Добродіїв» обмінює бонуси на товари і передає їх сім’ям, які потребують допомоги. Звіти про використані бонуси будуть розміщені на сайтах і сторінках «Сільпо» і БФ «Клуб Добродіїв» в соцмережах.

«Благодійний сервіс у мобільному застосунку ми відкрили в середині липня у тестовому режимі без будь-якої інформаційної підтримки. При цьому, гості вже перерахували бали на суму, еквівалентну понад 100 тисячам гривень, – говорить директорка з маркетингу "Сільпо" Катерина Огуряєва. – Зараз ми розробляємо механізм оцінки та верифікації фондів, яким довіряємо, щоб у 2021 році розширити коло партнерів нашої благодійної акції».

«Щодня ми обробляємо сотні запитів від людей, які опинилися у вкрай тяжкому становищі. Хтось звертається за допомогою, щоб зібрати дитину до школи, а комусь не вистачає грошей, щоб повноцінно нагодувати своїх дітей. Завдяки ініціативі "Сільпо", разом ми зможемо підтримати сім’ї, яким це потрібно прямо зараз. Приєднуйтесь!», – закликає засновниця БФ «Клуб Добродіїв» Марія Артеменко.

* Благодійний фонд «Клуб Добродіїв» з 2011 року допомагає дітям-сиротам і сім’ям у складних життєвих обставинах. У фокусі діяльності «Клубу Добродіїв» – освіта. Команда впроваджує навчальні програми, спонукаючи дітей до пізнання і розширення світогляду. Під час карантину і пандемії COVID-19 фонд організував збір коштів на продуктові набори, щоб допомогти сім’ям пережити голодний карантин. Більше інформації на офіційному сайті https://dobrodiy.club.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter