«Косачівське варення»: на Волині хочуть створити «смачний» бренд

30 Квітня 2021

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки хочуть запровадити локальний бренд – «Косачівського варення». Така ініціатива виникла в рамках екологічної акції з висадки фруктових дерев поблизу музею.

Захід організували спільно з Волинською обласною радою, Волинським краєзнавчим музеєм та Волинським обласним еколого-натуралістичним центром, повідомляють на фейсбук-сторінці музею.

Загалом ділянка – 40 сотих, частина, на якій заклали екосад – близько 20-ти й знаходиться поблизу території музею. Тут учасники акції висадили різні фруктові дерева – груші, яблуні, абрикоси, вишні, черешні та сливи. Варто зазначити, що дерева ростимуть без жодних хімічних препаратів.

В подальшому також планується організація системи компостування, з якої отримуватиметься органічне добриво для саду. Також у саду буде облаштовано невеличку рекреаційну зону. Це дозволить залучити не тільки туристів, а й організовувати цікавий навчальний процес для дітей.

Директорка Волинського краєзнавчого музею Оксана Важатко зазначила, що коли екосад дасть свої плоди, планується виготовлення «Косачівського варення» і популяризація його як своєрідний бренд музею.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter