Коля Сєрга вибачився перед Монатіком, якого поставив у ряд з Лободою і Потапом

01 Липня 2023

Артист та військовий Коля Сєрга отримав чимало критики у відповідь на допис про нещирих українських співаків, серед яких називав Потапа, Макса Барських, Лободу та Монатіка. Він вирішив ще раз пояснити свою думку та відреагував на хейтерські коментарі, пише 24 канал.

Музикант зауважив, що розуміє обурення підписників. На його думку, так фани боролись за репутацію лідера та за самих себе, адже довіряють своїм улюбленим артистам. Він додав, що помилився щодо Монатіка.

«По Монатіку був не правий. Учора дивився його інтерв’ю, потім ввечері розмовляв з ним особисто і прошу вибачення за те що приписав його до цього списку. Щодо інших залишаюсь при своїй думці… Скажу як є, мені все одно на Лободу, Потапа та Макса Барських. Я ніколи не слухав їх музику і не захоплювався ними як особистостями. Але мені не все одно на людей, які дають себе обманути й підмінити маскою справжні наміри», – зауважив Коля Сєрга.

Він додав, що потрібно навчитись відбирати зерно від полови та аналізувати вчинки публічних людей. Слід пробачати їх тільки після того, як побачимо щире каяття. Якщо ж аудиторію тримають за дурнів – то варто чинити супротив.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter