• банер чікос

Камізелька, молитовник та алкоголь: що «рятує» луцьких студентів перед екзаменами

17 Листопада 2019

Як відомо, студентське життя – найкращий період. Гучні вечірки, подорожі, зустрічі, кохання, розлуки та вічні лекції – ці роки приносять безліч емоцій та вражень, які залишаться у нашому багажі на все подальше життя.

Як говорять всі досвідчені студенти: «Якщо хочеться вчитися – лягай, поспи і все пройде». Скільки забобонів, ритуалів та справжніх «магічних» обрядів вони не придумають, аби успішно скласти сесію.

У День студентства «Таблоїд Волині» розпитав найуспішніших про їхні секрети. Крики у відчинене вікно, келих вина та молитовник – це не відьомське зібрання, так кмітливі студенти готуються до екзамену.

Алкоголь

Більшість студентів запевняє, алкоголь – невід'ємна частина успіху. Як зізналася студентка третього курсу Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, чиє ім'я ми залишимо у таємниці, келих чи, скажімо, пляшечка ігристого ідеально втамує жагу до знань, заспокоїть та максимально додасть впевненості.

«За три роки ніразу не вчила та завжди здавала, бо обов‘язково перед екзаменом співбесіда з найкращим другом – вином», – розповіла студентка.


Бабусина камізелька

Для Юлії жилетка, яку вишила її прабабуся Стефанія ще 70 років тому, є справжнім талісманом. Перед важливим екзаменом, виступом чи презентацією вона завжди одягає чи приміряє камізельку.

«Вона додає мені впевненості і спокою. Моє хвилювання сходиться на нівець, коли зі мною виріб моєї бабусі», – розповіла студентка.


Молитовник

Перед важливим та надтострашним екзаменом з мовознавства, студенти факультету іноземної філології вчили, плакали та надіяли на краще. «Рятівним жилетом» для зляканих першокурсників став молитовник. Ні, вони не використовували його за призначенням, ці «ясні голови» щосили терли його сторінки і надіялись на краще.

Дивина, але це спрацювало – вся група склала іспит на 90+.


«Халяво, прийди»

Найпопулярніший та стовідсотковий спосіб успішного складання сесії – магічна фраза. Все, що потрібно: відчинити вікно та щосили крикнути три рази «Халяво, прийди».

Цілком ймовірно, що вона не прийде. Проте, не прийти може і викладач, а це значить, що у вас є додатковий тиждень для вивчення всіх питань.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter