Камалія розлучається з пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром. ФОТО

13 Квітня 2023

Українська співачка Камалія приголомшила шанувальників звісткою, що вона розлучається зі своїм чоловіком, пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром.

Про це вона повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КАМАЛІЯ ПОКАЗАЛА СВІТЛИНИ З ВІДПОЧИНКУ В КАРПАТАХ. ФОТО

«Ми знаємо, що не на це чекав від нас український народ. Це не те майбутнє, яке ми собі уявляли. З важким серцем ми просуваємось вперед порізно. Ми справжні люди, з реальним життям, зі справжніми сім'ями, друзями та колегами.

Ми старанно працювали над нашими проблемами протягом останнього року, і дійшли висновку, що хоча ми дуже любимо один одного, ми залишимося розділеними і більше не будемо партнерами у шлюбі, при цьому ми залишаємося партнерами у вихованні дітей і прагнемо разом виховувати та стати дорогими друзями та відданими батьками наших улюблених дочок Арабелли та Мірабели.

За 20 років подружнього життя ми на своєму прикладі показали, наскільки гармонійним має бути ідеальна українська родина. Запевняю вас, у майбутньому ми покажемо українцям, як ідеальна родина має продовжувати жити у коханні та злагоді навіть після розпаду.

Ми дуже просимо ЗМІ поважати наш особистий простір та приватне життя і не турбувати нас у цей важкий час для нашої родини!» – йдеться у дописі.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter