«Історія-сука зірвалася з місця», – відома письменниця з Луцька

06 Березня 2022

Відома українська письменниця родом з Луцька Оксана Забужко вважає, що Третя світова вже почалася, тому завдання світової колективної безпеки – «роздушити гадину».

Про це вона 1 березня написала на своїй фейсбук-сторінці, повідомляє «Район.Культура».

«Вчора я відпрацювала до кінця свою "планову 4-денну програму, за якою в середу прилетіла до Варшави і мала сьогодні бути вдома. Те, що колись, у минулому житті, планувалось як промоція книжки, перетворилось на роботу в польському інфополі в режимі воєнного часу.

Я казала на популярних телепрограмах: "Україні треба закрити небо і дати зброю!" - і просила польську громадськість тиснути на своїх ЄСвських політиків. Після відмови відключити Росію від СВІФТ поляки флешмобом дзвонили в німецьке посольство і казали: "У вас кров на руках!", а вчора я бачила в телефоні одного з своїх співрозмовців довжелезне простирадло листування між німецькими топ-політиками, які цілу ніч з п'ятниці на суботу сперечались і врешті прийшли до рішення, що "пора щось робити". Остаточна відмова Німеччини від багатолітньої політики "вмиротворення Путіна" - це велика колективна перемога, на яку мусили

попрацювати тисячі людей (самої тільки проллятої української крови не вистачило б, її ніколи не вистачало!).А сьогоднішнє голосування за призов резервістів - це вже цілковита зміна самої концепції ЄС як економічного, насамперед, союзу.

Європа прокинулась. Європа перестає "мовчати" а бік України, як мовчала з 1918 р. (і навіть після 2014го продовжувала тиснути руку Путіну). Європа з щирим захватом дивиться на Україну і її Армію - і просить нас навчити її, як таке робиться, і звідки береться (я вже мала кілька таких розмов). Історія-сука зірвалась з місця і помчала вперед, українці крутять земну кулю.

З однієї нічної розмови (в перекладі):

- Сенат США проголосував за надання Україні "небесного щита"!

- Чудово! Але, панове, чи ви розумієте, що це вже Третя Світова?

Саме так, панове. Саме так.

Ми маємо спільно роздушити цю гадину - ту, котра лишилася жити й жиріти після Другої світової.

Благослови, Господи, Україну, що вже стала на чолі цього хрестового походу, і вбережи її Воїнство!», – йдеться у дописі.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter