ІнстаранОК: заняття з йоги, «пекельний» екзамен та шоу «Голос країни»

17 Січня 2020

Не ображай того, хто тобі вірний.

У нашій постійній рубриці «РанОК» ми поговоримо про те, як зустрічають перші проміння сонця волиняни та волинянки.

Бізнесвумен @yevpack_julia святкує свій День народження. «Особистий новий рік. Смакую кожен момент "тут і тепер". Насолоджуюсь. Живу. Відпускаю. Помиляюся. Плачу. Подорожую. Не вдягаю масок, лише на свята - корону. Кохаю. Експериментую. Обожнюю цей світ та роблю його якісно кращим. Далі – в турборежимі вперед і в гору з потрібними цінностями», – додала Юлія.


Блогерка @kateartyshuk прокинулася о 6 ранку та «спіймала» неймовірний світанок на Балі.


Викладачка йоги @iolanta_yola зізналася, що любить прогулянки, коли на вулицях немає людей та машин. Лучанка вирушає на заняття з йоги.


Логістка @soniahudych їде на екзамен. «Якщо посланці пекла є на землі, то екзамени о 9 ранку – їх справа», – додала Соня. Нехай щастить!


Дружина відомого співака з Волині @irinamonatik нагадала, що 19 січня о 21:00 «шумітиме» відоме шоу «Голос країни», у якому Дмитро Монатик буде членом журі.


Візажистка та бізнесвумен @lukashyk написала ранковий пост-подяку. «Цьому вмінню треба себе вчити! Будьте вдячні всім, хто приходить у ваше життя. Навіть недругам! Я вдячна собі, Творець, моїм близьким, дітям, батькам, друзям і людям, які приходять не випадково», – додала Тетяна.


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter