ІнстаранОК: руда перука, відпочинок з дітьми та новий працівник

22 Вересня 2020

Не забувай казати «спасибі» та «будь ласка»!

У нашій постійній рубриці «РанОК» ми поговоримо про те, як зустрічають перші промені сонця волиняни та волинянки.

Бізнесмен @lutsikvolodimir разом з дітьми та дружиною побував у «Волинській Голандії». Чоловік зізнався, що йому там сподобалося: «Дуже круто, а всі, хто дотичний до цього проєкту, - молодці. Переконаний, коли буде більше таких локацій, таких ідей, даних бізнесів (якщо це не соціальний проєкт) – тим краще для нашого регіону! Більше туристів, більше бізнесів, більше грошей в регіоні, сильніша економіка, вищий рівень життя».


Маркетологиня @ivanna.foxy написала, що до кінця року залишилося сто днів. «Цей рік такий насичений. Такий складний. І такий чудовий по-своєму. 2020, ти змінив моє життя», – додала Іванна.Івентмейкерка @tania_ruda шукає у свою команду нового члена команди, який знає, що таке автоматизація та систематизація процесу.


Танцівниця @anzhelika_arutiunian_dancer хоче схуднути ще на 600 г. «Тільки б нас знову не закрили на той карантин, бо ж наїм», – зізнається лучанка.


Дружина відомого співака з Луцька @irinamonatik показала, як вони відпочивають разом зі своїми дітьми.Плюс-сайз модель @katiaavashchuk заінтригувала своїх підписників: вона виклала фото у рудій перуці й написала «Ой, що то буде?». Цікаво, чи не так?


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter