ІнстаранОК: пропозиція, одеські стіни та Дієго Марадона

10 Вересня 2019

Найкраща порада для того, щоб не «захворіти» на осінню депресію – пити більше обліпихового чаю, дивитись улюблені фільми та лежати під теплою ковдрою.

У нашій постійній рубриці «РанОК» ми розповімо вам як зустрічають перші промінчики сонця або ж перші краплі дощу волиняни.

Блогерка @tattingkate радилась зі своїми підписниками щодо образу на день. Потім лучанка заїхала у іграшковий магазин. «Єдиний порш, який мені б світив, якби я чекала, поки мені його хтось подарує», – підписала Катя.Фотографка @lid_ko навіть на відпочинку ретельно планує свій день. Лучанка працює «відпочиваючи» на Мальті.


Лучанка @yulia. bilashuk поділилась важливим відео – ООН оголосила надзвичайну кліматичну ситуацію на планеті. «Коли це вже дісталось і до України», – підписала Юлія.


Журналістка @iryna_baran виклала оригінальне фото. «Трохи мудрості від одеських стін», – написала Ірина.


Активістка та журналістка @oliavalyanik по-особливому «бореться» зі стресом.Дочка Міля блогерки @ty4ka_ira знайомиться зі своєю меньшою сестрою. Волинянка виклала зворушливе відео, на якому дівчинка говорить з малечою.


Активістка @panasiuk_julia__ відпочиває на Мальті. «#4місяцьліта»,– підписала Юлія.

Лучанка @innazhezherunn свій день починає з позитиву. «Зробили пропозицію. Приймаю вітання», – жартує Інна.


Діджейка @dj_yanika сьогодні максимально втомлена. «Так себе почуваєш, коли лягаєш о п'ятій, а прокидаєшся о восьмій», – сказала лучанка.

Рокерка @tania_vlasna поділилась цікавою новиною – футболіст Дієго Марадона вподобав її нову композицію «Долечу». «Ну, що ж», – підписала Тетяна.1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter