ІнстаранОК: фото з Крампусом, київський вокзал та відпочинок у Таїланді

07 Грудня 2019

Люби все, що тебе оточує.

У нашій постійній рубриці «РанОК» ми поговоримо про те, як зустрічають перші проміння сонця волиняни.

Фотограф @vladkardash вже о 5:57 знаходився на київському вокзалі. Відбуватиметься щось цікаве, чи не так?


Блогерка @tattingkate готувалася до сну о 6:33. «Скоро про все дізнаєтеся», – заінтригувала Катя.


Візажистка та бізнесвумен @lukashуk впевнена, що грудень – місяць, коли варто зупинитися та подумати, що прекрасного, радісного та веселого трапилося за цілий рік. «Придумати нові мрії, запланувати щось, просто зупинитися на мить і почути свої справжні бажання. Мрійте побільше, не соромтеся, всі здійснюється (якщо це ваше)», – додала Тетяна.


Заслужений артист України @sergeyskyl розповів про справжню дружбу. «Щоб знайти випадок і привід сказати "спасибі" Вам, Ірина Мирославівна,не варто витрачати багато сил, часу і переживань. Справжня дружба не має правил і свят, вона завжди існує як скарб, що охороняється двома людьми. Дякую за дружбу!!!», – написав лучанин.


Майстриня перманентного макіяжу @druzhinina_vip_permanent виклала нове фото з новорічгої фотосесії. Юліана позує у розкішному та звабливому вбранні.


Блогерка @kateartyshuk відпочиває у Таїланді. «Сьогодні потрібно відігріватися на сонці», – підписала світлину Катерина.


Маунтибайкерка @belomoina сфотографувалася з Крампусом – персонажом із рогами (напів-козел, напів-демон), який в різдвяні дні карав дітей, які погано себе поводили. Насправді, Яна знаходиться у Австрії, де 5 та 6 грудня прийнято проводити обряди та святкування на честь Крампуса.Діджейка @dj_yanika не може заснути без свого коханого. «Владе, повертайся зі свого Києва. Я без тебе заснути не можу», – пожалілася Яна.


2

Читати ще

Коментарі

Депуткт

Можеш заснути, ще й як можеш.)
Навіщо дуриш голову тому нещасному фотографу?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter