Ідея до Різдва: як зробити цікавий адвент-календар для всієї сім’ї

09 Грудня 2020

До Різдва залишилося трохи менше місяця, тож ви все ще встигаєте започаткувати нову сімейну традицію – адвент-календар.

Це спеціальний святковий календар, який не лише день за днем показує, скільки часу залишилося до Різдва, але й робить очікування максимально цікавим та продуктивним. Адвент-календар – це різдвяна традиція європейських і американських батьків, проте останніми роками стає дедалі популярнішим і в українських сім’ях.

Кажуть, що цю корисну розвагу вигадали наприкінці 19-го століття у Німеччині. Маленький хлопчик Герхард ніяк не міг дочекатися Різдва і щодня питав у мами, коли воно настане. Зрештою мама, фрау Ленг, вигадала і створила календар з 25 віконечками на кожен день грудня. Щодня, відкриваючи по віконечку, малюк знаходив там печиво або цукерку. Він відчиняв тільки одне віконечко на день, і згодом міг сам порахувати, скільки солодощів йому залишається до головного зимового свята.

У сучасні адвент-календарі теж кладуть улюблені солодощі того, для кого роблять, або ж інші маленькі подарунки. Також кожен день календаря має містити записки із приємними зимовими заняттями (зліпити сніговика, спекти печиво, прикрасити дім), аби зробити очікування свята більш приємним. Батьки додають до записок ще й корисні справи, які залучають дитину до допомоги по дому або ж навчання.

Втім, такий календар з кожним роком все більше перестає бути лише дитячою забавою. Його роблять для своїх других половинок, братів і сестер, найкращих друзів тощо. Завдання виконують разом, знаходячи у такий спосіб більше часу для комунікації. Серед варіантів «дорослих календарів» навіть еротичний або пивний.

Готові конструкції для ваших завдань можна придбати, або ж створити самим із паперу, картону, ниток, гілок, сірникових коробок, мішечків, відерець та безлічі інших варіантів.

«Таблоїд Волині» зібрав для вас фото цікавих календарів, які можуть надихнути на створення власного. Розігрійте фантазію – і вперед. Це весело!
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter