Ідеальна фотозона: поблизу Луцька квітне макове поле. ФОТО

29 Червня 2020

Поблизу Луцька з'явилася ідеальна літня фотозона – макове поле. Природний «килим» виглядає по-справжньому романтично та яскраво, пише ІА «Волинські новини».

Так, одне із численних для Волині, проте надзвичайно густо засіяних полів дикого маку, знаходиться поблизу села Небіжка Ківерцівського району. Варто зауважити, що саме на цій ділянці маки цвітуть самі по собі, серед польових квітів і трав, тож, фотографуючись у цій надзвичайній природній фотозоні, ви не ризикуєте потоптати пшеницю чи інші зернові.

До слова, українці приділяли квітці маку особливу роль. Зокрема, в українській міфології ця квітка має дуже багато значень. Це символ сонця, нескінченності буття й життєвої скороминущості, пишної краси, волі, гордості, сну, отрути, оберегу від нечистої сили, а також хлопця-козака, крові, смерті. Цю квітку часто згадують в українських народних піснях та думах, особливо козацької доби. Також у християнстві існує легенда, що в тому місці, куди капала кров розіп`ятого на хресті Ісуса Христа, виростали квіти червоного маку.

Подивитися на красу макового поля можна у фоторепортажі журналістки Вікторії Семенюк, яка відвідала локаці. разом з родиною.\

0

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter