Ясновидиця з Волині розповіла, що можна, а що не потрібно бажати на Великдень

19 Квітня 2020

Великдень – одне з найбільших релігійних свят. Вважається, що сіль та свічка, освячені цього дня, мають велику оберігаючу силу. Проте молитися на Великдень теж потрібно правильно, адже цього дня у Бога можна просити не все, розповідає ясновидиця з Волині з Волині Selena Manara:

«У випадку, коли людина довго хворіє, але лікарі не можуть поставити діагноз, потрібно на третій день Пасхи взяти святу воду і прочитайте над нею особливе замовляння:

Бог сотворив небо,

Бог сотворив землю.

Сотвори, Господи,

І здоров'я рабі Божій (рабу Божому) (ім'я).

Як Ісус Христос в третій день

До вічного життя воскрес,

Так щоб і раба Божа (раб Божий) (ім'я).

До здоров'я воскрес.

Во ім'я Отця і Сина,і Святого Духа.

Нині і присно і на віки вічні. Амінь.

Якщо дівчина не може вийти заміж, потрібно той рушник, яким вона витерлась в Чистий Четвер, разом із крашанками та пасочкою віддати на Великдень тим, хто просить милостиню. Після цього часто швидко виходять заміж.

Пасхальна свічка дуже добре допомагає, якщо в оселі часто виникають сварки та чвари. Цією свічкою випалюють  хрест зверху на дверній рамі.

«ХОЧЕТЕ БІДНОГО І ХВОРОГО ЧОЛОВІКА? ПРИВОРОЖІТЬ ЙОГО!», – ВОЛИНСЬКА ВІДЬМА ПРО СТРАШНІ НАСЛІДКИ ПРИВОРОТІВ

Якщо ви відчуваєте, що на роботі у вас багато недоброзичливців, то зробіть наступним чином. На третій день день Великодня станьте на поріг вхідних дверей вашого робочого приміщення,зіпряться руками на дверну раму і скажіть:

Міцна підлога,міцний поріг,

Міцний і мій святий оберіг.

Збережи мене, Господи, від злих розмов,

Марних обмовлянь, гоніння та звільнення.

Во ім’я Отця і Сина і Святого Духа.

Нині і присно і на віки вічні.

Амінь.

Молитва на Великдень для виконання бажань:

«Во ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Матір Христа Марія носила, Родила, хрестила, годувала, напувала, вчила Молитов, рятувала, оберігала, А потім біля Хреста ридала, сльози лила, голосила, Разом зі своїм милим Сином страждала. Ісус Христос в неділю воскрес, відтепер слава Його від землі до небес. Нині він сам нас, своїх рабів, опікає, Милостиво приймає наші молитви. Господи, почуй мене, врятуй мене, захисти мене Від усяких бід відтепер і навіки. В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Нині і повсякчас і на віки віків. Амінь».

Після цього проговоріть своє бажання.

Але врахуйте, що просити про гроші на Великдень не бажано. Пасха – це свято душевне, і в ці дня потрібно просити про любов, здоров’я, сім’ю.

Молитва на Великдень за здоров’я своїх рідних:

Візьміть святу воду, налийте у склянку, потім опустіть у цю воду натільний хрестик того, за чиє здоров’я молитесь. Прочитайте над водою молитву:

«У царстві небесному є джерело чудовий. Хто доторкнеться до води, хто водою вмиється, з того недуги зникнуть. Тієї води я набрала, рабу Божому (ім'я) віддала. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

Потім вийміть цей хрестик і одягніть на його власника, потім тричі окропи його чоло святою водою. Протягом усього Великоднього тижня кожен день три рази окропляй близької людини святою водою.

1

Читати ще

Коментарі

Цікаво

А хто цю ясновидицю питав?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter