Якщо дуже багатий чоловік зрадив – почистіть йому кишені: Ольга Фреймут поділилася своєю філософією у «Промені». ФОТО

13 Червня 2019

Текст: Соня Гудич

Від її голосу помирали канарейки, закривалися ресторани і відправлялися «на смітник» недостойні чоловіки. А вона приїхала в луцький «Промінь» та провела ще одну, чи не найважливішу, «Ревізію життя» волинян та волинянок.

Ольга Фреймут жартувала, говорила про стосунки, манери, секс і дітей, а ще назвала Луцьк – культурною столицею та містом «дівчачих» бізнесів.

Ольгу Фреймут українці впізнають найчастіше як сувору ревізорку, яка через вікна вдирається в заклади, соромить за дрібниці та носить білі рукавички. Проте зараз вона вже власниця видавництва, письменниця, авторка проектів на телебаченні та мама трьох дітей. В свої 37 вона, струнка та доглянута, стверджує, що зовнішність можна купити, а внутрішня краса – це робота. До лучан виходить Ольга в стриманій сукні з зображеними кіньми на поясниці та на підборах. Стриманий лук дозволяє Олі не стримувати емоцій, вона сміється, жартує, викрикує і каже: «Я – дівчина з досвідом, тому тут ми можемо повчитися. Ви від мене, а я – від вас». Ольга не приховувала нічого. Розказала, як була в ролі коханки, запустила провальний проект «Шоу Олі», жила не з тим чоловіком.

Свій виступ Ольга Коник-Фреймут поділила на кілька частин. Зупинимося на кожній з них.

Спершу Ольга розказала, що возвеличує нас над іншими. В цій частині «Ревізії життя» жінка говорила про манери, які виховала у ній бабуся та про те, що їй не соромно за своє походження.

«З мене не забрати село. Бо село – це бабуся, це конвалії, це атмосфера. Ось це я згадую, коли чую, що в мені якесь село», – каже Оля.

У цій же частині свого майстер-класу Ольга говорила, що нам необхідна освіта, називала Україну начитаною, але місцеву освіту недосконалою. Ольга каже, що треба прагнути самоосвіти, не сидіти в декреті, не спихати лінь на депресію, а постійно вчитися, навіть на заходах, подібних до того, який вона веде, та працювати.

А ще Ольга сказала, що про нас можна говорити, дивлячись на тих з ким ми спимо. Поділилася жінка й тим, як закохалася в свого чоловіка, лише побачивши його зі спини.

Друга частина майстер-класу була присвячена грошам. Основний посил був у тому, щоб заробляти стільки, скільки хочеться тратити, не брати кредитів і відкладати не «на чорний день», бо він настане, а «на мрії» або на мрії своїх дітей.

Також йшла мова про депресію як щось загадкове. Ольга розповідала про те, як вагітною пішла від колишнього чоловіка Ніла, котрий виявився альфонсом. Тоді жінці довелося жити в квартирі з видом на кладовище і чайними грибами в банках на всіх підвіконнях власниці квартири Ганни.

Розповіла Ольга і про трьох своїх дітей, протест доньки Злати проти весілля мами і характери своєї малечі. До слова, найменша донька Ольги, Євдокія народилася у той же день, коли померла бабуся Ольги. І виявилася ще й дуже на неї схожою.

Особливу увагу Ольга Фреймут відвела зрадам. Їх вона не прощає, зрадливих чоловіків пропонує не пробачати, а одразу відправляти в смітник. Проте, якщо зрадник багатий, то радить спершу почистити його кишені на благо себе та своїх дітей, а вже тоді – на смітник.

Говорили також про кар’єру, цілі, емоції. Ольга розказувала, як боротися з невдачами, сприймати поразки. Ведуча назвала свій голос – особливістю, своєю «фішкою», хоч і отримала за нього нагороду «золотий батон» за найгидкіший голос українського телебачення, а коли була на своєму першому прямому ефірі їм зателефонували в студію та сказали, що від голосу Фреймут здохла канарейка.

Опісля історії Ольги Фреймут усі охочі могли запитувати жінку про життя, просити порад чи висловлювати власну думку. Найоригінальніші отримували подарунки від спонсорів та книги Ольги.

Після зустрічі Ольга сфотографувалася з своїми шанувальниками та запросила всіх на яскраву after-party в новому нічному клубі в Луцьку.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter