Як зрозуміти, чого хоче жінка

27 Березня 2019

З давніх часів жінки асоціюються з містикою. Ворожки, відьми, німфи, русалки – всі вони в літературі і міфах були жінками. Багато хто вважає, що саме тому зрозуміти жінок чоловікові без надприродних здібностей практично неможливо, однак насправді необхідно просто розібратися в тому, що стоїть за їхніми вчинками і думками.

Жінки відрізняються від чоловіків розвиненою інтуїцією і високим рівнем емоційного інтелекту. Саме емоції керують діями і думками жінок набагато частіше, ніж раціональне мислення. Завдяки такій особливості дівчата вміють слухати співрозмовника і навіть розуміти людину без слів, однак, як же все-таки зрозуміти їх самих?

Інструкція з перекладу з жіночої на українську:

Вчинки. Незважаючи на розвиненість емоційної сфери, дівчата далеко не завжди керуються почуттями в своїх діях, і багато дій вчиняють усвідомлено й обдумано. Навчитися розділяти емоційні та раціональні реакції жінки можна тільки через постійне спілкування з нею на різні теми і вивчення її реакцій на ваші слова і дії.

Натяки. Всім відомо, що чоловіки не розуміють натяків, однак для жінки вони є основним способом висловлювати свої бажання. У дівчат з взаєморозуміннямне виникає складнощів, хоча зустрічаються ситуації, коли панянки й самі плутаються у своїх еківоках. Чоловікові вивчити цю жіночий мову практично не дано, однак в більшості випадків усі натяки дівчат зводяться до однієї єдиної мети – отримати увагу. Жінки мріють про те, щоб їхній партнер сам здогадувався, чого вони хочуть, і розгадував їх, як складну загадку. Якщо проявити ініціативу і постаратися зробити дівчині приємне, навіть не розуміючи її натяку, результат найчастіше буде позитивним. Подарунки для жінок – це явний спосіб вираження любові і щирих почуттів, а в натяках дівчат найчастіше міститься інформація про те, що саме вона бажає. Розшифровувати таємну жіночий мову також допоможе регулярне спілкування, а виокремити з її загадок основну суть можна через навідні запитання і уважність.

Ставлення. Зрозуміти, що відчуває жінка по відношенню до чоловіка, також досить складно, адже, проявляючи ознаки ненависті і влаштовуючи скандали, вона може демонструвати свою любов, а мило посміхаючись – бажання розлучитися як можна швидше і більше ніколи не зустрічатися. Варто сказати, що жінки часом і самі не можуть до кінця розібратися у власних почуттях, однак розшифрувати їх знаки все ж реально. Незважаючи на те, що всі без винятку пані – природжені актриси, вони часто подають співрозмовникам невербальні знаки. Щира посмішка, очі, які світяться, міміка, погляд, випадкові рухи – усе це видає справжні почуття.

Щоб домогтися від дівчини прямоти і відвертості, важливо самому бути з нею гранично чесним і заслужити довіру. Впевненість у своєму партнері і його підтримці дозволяє дівчині бути самою собою і перестати грати ролі. Увага, галантність, ввічливість, подарунки, щедрість і щирі компліменти допоможуть відкрити внутрішній світ жінки.

Чоловікам важливо пам'ятати і про те, що пані часто перевіряють своїх партнерів «на вошивість» пропонуючи їм вирішувати свої неіснуючі проблеми або здійснювати заради них героїчні вчинки. Від того, як чоловік вийде з подібних ситуацій, безпосередньо залежить довіра дівчини і перспектива відносин з нею.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter