Як волиняни у Facebook коментують пожежу у Соборі Паризької Богоматері. ФОТО

16 Квітня 2019

15 квітня увесь світ сколихнула звістка про пожежу у всесвітньо відомому Соборі Паризької Богоматері.

До ранку 16 квітня пожежу вдалося ліквідувати. І, як відомо вже зараз, структуру будівлі все ж вдалося зберегти. Також вдалося врятувати християнські реліквії, які зберігалися в соборі: Терновий Вінець і частина Хреста, з якого зняли Ісуса.

Офіційну причину трагедії з'ясує слідство, серед основних версій – реставраційні роботи.

Волиняни, яким пощастило побачити на свої очі побачити видатну пам'ятку архітектури, діляться фото та словами жалю на своїх сторінках у Facebook. Дехто обурюється тому, що деякі українці у цій ситуації показали свій "чорний гумор". Зокрема політолог Тарас Березовець написав, що, мовляв, добре, що після відвідин Зеленського у Парижі згорів лише собор, а не Єлисейський палац.

Довідково: Готичний католицький собор, заснований у 1162 році, вважається одним із символів французької столиці і однією з головних визначних пам'яток Парижа, куди щороку з'їжджаються мільйони туристів зі всього світу. Читайте також Квазімодо гірко плаче: художниця зробила зворушливий малюнок про пожежу в Нотр-Дамі, який ставши вірусним По справжньому широку популярність Собор Паризької Богоматері отримав завдяки однойменному історичному роману письменника Віктора Гюго, опублікованого в 1831 році.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter