Успішно!

Як Вакарчук у «Промені» виступав. Фото

20 червня у РЦ «Промінь» відбулася відкрита зустріч з фронтменом гурту Океан Ельзи, членом партії «Голос» Святославом Вакарчуком.

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

У четвер, 20 червня, в РЦ «Промінь» відбулася відкрита зустріч з фронтменом гурту «Океан Ельзи», лідером партії «Голос» Святославом Вакарчуком.

Анонсована пряма розмова з членами партії та відвідувачами відбулася на більш ніж годину пізніше, ніж було заплановано: не о 18:00, а вже після 19-ї години. Своє запізнення Вакарчук пояснив тим, що брав участь у фотосесії, а також затримкам на дорогах і тим, що в нього рапово виникли проблеми з голосом, які потрібно було усунути до початку концерту.

На події відбувалася реєстрація прихильників партії. Підтримати «Голос» прийшло чимало волонтерів.

Спікерами на зустрічі були модераторка події, виконувачка обов'язків голови Одеської обласної державної адміністрації (2016–2017) Соломія Бобровська, «кіборг» та відомий режисер Андрій Шараскін (Богема), волинянин та політичний експерт Микола Давидюк та обласний координатор партії, айтішник Віктор Левандовський.

«Притаманний мені в музиці і, можливо, в моїй попередній кар’єрі, перфекціонізм перенесений і в політику. Коли ОЕ записував пісні, ми могли одну й ту саму партію інструмента чи голосу перезаписувати по 30 разів. Все має бути ідеально. Всі мають подумати, що воно відразу так було зроблено, але за тим стоїть важка робота. Так і в політиці – для наш це дуже серйозно. Над кожним нашим кроком, кожним пунктом програми працює велика кількість людей. У нашому офісі близько 100 тих, які працюють на результат майже 24 години на добу, щоб ви нам довірились і потім ми показали, що ми можемо зробити в українському парламенті», – запевнив Святослав Вакарчук.

1


Вакарчук у «Промені»
Вакарчук у «Промені»


Вакарчук у «Промені»
Вакарчук у «Промені»Вакарчук у «Промені»
Вакарчук у «Промені»

Вакарчук у «Промені»
Вакарчук у «Промені»

Вакарчук у «Промені»
Вакарчук у «Промені»

Вакарчук у «Промені»
Вакарчук у «Промені»

Вакарчук у «Промені»
Вакарчук у «Промені»

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

Додати новий коментар