Як успішно шукати роботу в новому місті?

30 Листопада 2021

Іноді життя пише нам несподівані сценарії. А іноді ми вирішуємо самі кардинально змінити своє професійне життя. Незалежно від мотивів, ми можемо опинитися у ситуації, коли нам потрібно знайти роботу у новому місті. З чого розпочати пошук вакансій в іншому місті? Підхожа робота на Волині завжди знайдеться для тих, хто її шукає! Достатньо відвідати сервіс OLX Робота.

Все залежить від ситуації, в якій ви ухвалюєте рішення. Тут може бути два сценарії. По-перше, коли переїзд вирішений наперед, і у вас ще немає роботи в новому місті. І по-друге, коли ви тільки думаєте про зміну місця проживання й у вас є трохи більше часу, щоб почати пошуки нової роботи та дізнатися про місцевий ринок.

Ви плануєте змінити місце проживання і лише оглядаєтеся?

Якщо ви тільки подумаєте про зміну місця проживання або переїзд по роботі, варто добре вивчити місцевий ринок праці, ринок нерухомості або вартість життя в новому місті. Перш ніж покинути все і перейти від незвіданого до нової роботи, зробіть швидкий аналіз своєї кваліфікації. Потім спробуйте знайти інформацію про те, які компанії знаходяться у цьому місті. Чи є серед них роботодавці, які потенційно можуть шукати людей із вашою кваліфікацією?

Поговоріть зі своїм роботодавцем

Спочатку перевірте, чи не може ваш роботодавець вам допомогти. У поточної компанії немає штаб-квартири, підприємства чи філії у місті, в яке ви щойно переїжджаєте? Декому пощастить працювати віддалено. Проте більшість із нас прив'язана до певного місця.

Про можливості співпраці після переїзду варто поговорити з вашим роботодавцем. Особливо якщо у вас репутація хорошого співробітника. Якщо вам все одно доведеться переїхати, можливо, ви зможете зберегти роботу у свого роботодавця.

Якщо ваша компанія не може найняти вас у новому місті, попросіть хоч би рекомендації. Не бійтеся розповідати начальству та друзям з роботи, куди ви їдете, куди збираєтесь. Чим більше людей дізнаються, які ваші плани і яку роботу ви шукатимете на місці, тим більше шансів, що ця інформація знайде родючий ґрунт.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter