Як у СНУ обирали Міс факультету психології та соціології-2019. ФОТО

18 Грудня 2019

Текст і фото: Аліна ХОЛБАН

У Центрі культури і дозвілля СНУ ім. Лесі Українки 17 грудня обрали Міс факультету психології та соціології-2019. Що відбувалося на конкурсі, які таланти продемонстрували дівчата та хто отримав почесний титул – бачив «Таблоїд Волині».

За звання головної студентки факультету змагалися п'ять дівчат: Аліна Кухарчук, Юлія Федорчук, Уляна Стрільчук, Марта Марійчук та Дар'я Вантула. Під час конкурсу студентки демонстрували кмітливість та почуття гумору, ділилися своєми вміннями, дефілювали у розкішних сукнях.


Вечір розпочався з виступу Нікіти Яйленка. Студент, який також цього року отримав досвід участі в унівеситетському конкусі, виконав одну зі своїх авторських пісень.

Після традиційного змагання на кмітливість розпочалася найцікавіша частина конкурсу з умовною назвою «Коронний номер». Аліна Кухарчук продемонструвала свої кулінарні вміння, пригостивши журі солодкими смаколиками, що приготувала власноруч. Юлія Федорчук не тільки здивувала глядачів та суддів своїм знанням українсьої вишивки, але і показала результати власної роботи – вишиті рушники. Уляна Стрільчук виконала запальний східний танець, а Марта Марійчук продекламувала монолог Мавки з «Лісової пісні». Чарівним танцем в костюмі ангела завершила конкурс талантів Дар'я Вантула.
Окрім конкурсанток на сцені змагалися і глядачі. Так, між виступами студенток, ведучі запросили на сцену двох дівчат та двох хлопців з залу. За умовами розіграшу, хлопці мали показати, як на дискотеці танцюють дівчата, а ті, у свою чергу, – як танцюють хлопці.
Після всіх чотирьох турів та фінального дефіле настав кульмінаційний момент вечора – оголошення титулів. За результатами суддівських оцінок, «Міс глядацьких симпатій» стала Дар'я Вантула, титул «Міс ерудиція» отримала Марта Марійчук, званням «Міс грація» була нагороджена Аліна Кухарчук. Віце-міс факультету психології та соціології стала Юлія Федорчук, а почесне місце головної студентки факультету отримала Уляна Стрільчук.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter