• банер чікос

Як у Луцьку відзначили 25-річчя Волинського «Інваспорту». ФОТО

05 Грудня 2018

У Луцьку відзначили 25-річчя від дня заснування Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Урочистий захід пройшов у Міжнародний день людей з інвалідністю в арт-кафе «Стоп-кадр».

Саме у 1993 році у Волинській області створили Центр інвалідного спорту Волині – нині Волинський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Сьогодні волинські спортсмени успішно беруть участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Зокрема, спортсмени з вадами слуху брали участь у шести літніх Дефлімпійських іграх, де здобули 5 золотих, 4 срібних і 2 бронзові нагороди.

Гордістю Волині є футболісти з наслідками ДЦП, які брали участь у п’яти літніх Паралімпійських іграх, двох Всесвітніх іграх ДЦП, шести чемпіонатах світу та Європи. Футболісти під керівництвом легендарного тренера Юрія Тимофеєва вибороли на найвищих міжнародних змаганнях 29 золотих, 8 срібних і 4 бронзові нагороди.

З Паралімпійських видів спорту багато років на Волині розвивається пауерліфтинг серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату.

Серед тих, хто досяг високих спортивних результатів є дворазова чемпіонка Всесвітніх ігор ДЦП Інна Свередюк. Світлана Гедіан – чемпіонка Всесвітніх ігор ДЦП та дворазова чемпіонка Європи, учасниця ХХІ літніх Паралімпійських ігор.

Майбутнє волинського пауерліфтингу – Ксенія Токар і Денис Остапук, які вже проявили себе на міжнародних змаганнях. А Богдана Караванська заявила про себе не лише у світі пауерліфтингу, а й у біатлоні, лижних гонках та волейболі сидячи.


За 25 років «Інваспорт Волині» підготував 22 майстри спорту України міжнародного класу, 28 майстрів спорту України, а спортивне звання «Заслужений майстер спорту України» присвоїли 10 спортсменам.

За всіма цими досягненнями та успіхом стоїть багаторічна виснажлива праця спортсменів та їх тренерів.

Усім їм вручили почесні грамоти та подяки.

***

Передрук без згоди "Таблоїда Волині" заборонений

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter