Успішно!

«Як таке може бути?», – відомий лучанин про репертуар у Волинському драмтеатрі 

Павло Порицький про репертуар у Волинському драмтеатрі 

Актор незалежного театру «ГаРмИдЕр» Павло Порицький написав допис-обурення про репертуар у Волинському драмтеатрі. 

Лучанин здивувався, що там готують виставу «Нехай живе любов» – музичну комедію на три дії за п’єсою Олександра Фредро «Дами та гусари»:

«ФБ питає: "Що у мене на думці?". А на думці у мене вже кілька днів одне: "Невже це правда і як таке може бути?". Мені трохи тяжко починати писати цей текст, бо багато років вважав не дуже коректним висловлюватися про діяльність луцького Облмуздрамтеатру – єдиного державного театру для дорослих в області.

Але ж ми після вторгнення рф стали жити в новому часі, який вимагає від нас тепер бути ще більш притомними і свідомими. Ну мені так здавалося, поки я не прочитав новину про те, що цей театр готує виставу "Нехай живе любов" – музичну комедію на три дії за п’єсою Олександра Фредро "Дами та гусари": https://suspilne.media/253713-u-volinskomu-dramteatri.../ І крім питань: "Невже це правда і як таке може бути?", "Хіба під час війни не повинно щось змінитися у репертуарній політиці?", "Чому за таке повинні платити платники податків?" нарешті хочу розпочати дискурс про ТЕАТР у нашому регіоні, його смисли і контекст».


 

Додати новий коментар