Як святкували урочисту посвяту у студенти Луцького відділу Старопольського університету в Кєльцах. ФОТО

26 Жовтня 2018

У Луцьку відбулася інавгурація нового навчального року та посвята у студенти першого курсу Луцького відділу Старопольського університету в Кєльцах.

Навчання тут вже розпочалося 1 жовтня, а урочиста церемонія пройшла 25 жовтня.

Навчальний заклад є університетом міжнародного рівня, який дає можливість отримання вищої освіти за європейськими стандартами, стажування та проходження практик за кордоном. Луцька філія Старопольського університету в Кєльцах розпочала свою діяльність у 2013 році і зараз знаходиться за адресою: просп. Президента Грушевського, 4В.

Філія в Луцьку пропонує навчання на бакалавраті та магістратурі у галузі економічних наук, а саме: - Економіка і організація підприємства; - Готельна справа і туризм; - Менеджмент.

Цього ж року перший крок до здобуття справжньої європейської освіти рівня «бакалавр» та диплому, який визнається в усіх країнах світу, зробили 62 студенти.

Привітати «новоспечених» спудеїв зібралися почесні гості: Проректор Старопольського університету в Кєльцах Даріуш Крук, заступник ректора з міжнародної співпраці Себастьян Яблонський, декан та викладачі Луцької філії Старопольського університету в Кєльцах, а також незмінний партнер університету в Іспанії Девід Матамала.Декан Луцького відділу Старопольського універстету наголосив на тому, що студенти зробили вибір не на користь вищого навчального закладу, а в першу чергу – для себе і своєї перспективи.

«Це ваша перспектива отримати вищу освіту, перейняти міжнародний досвід і подивитися світ за допомогою тих можливостей, які вам тут будуть пропонувати. Почерпніть із цього якнайбільше», - звернувся він до студентів.

Після цього першокурсники виголосили клятву студента, а проректор здійснив обряд посвячення у студенти.
Про історію створення Університету, його відділи у Польщі та закордоном, що працюють у Словаччині, Ірландії, Україні, і спеціальності, які можна тут здобути, розповів заступник ректора з міжнародної співпраці Себастьян Яблонський.

Незмінний партнер університету Девід Матамала інформував про можливість пройти стажування за кордоном, зокрема в Іспанії, і отримати міжнародну стипендію за програмою Erasmus+. Він зазначив, що це хороша можливість здобути не лише практичний досвід у найкращих європейських готелях, курортах, а й вивчити англійську та іспанські мови.

Тож він запросив волинських студентів пройти співбесіду на проходження практики в Іспанії за програмою Еразмус+.

Урочиста інавгурація закінчилася виконанням традиційного гімну студентів Gaudeamus Igitur і частуванням смачним тортом.5

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter