Як обрати дитині триколісний велосипед

03 Липня 2019

Як тільки дитина починає самостійно пізнавати світ, можна купити їй триколісний велосипед. Велика кількість пропозицій робить вибір одної із моделей досить складним.

Різноманіття сучасних моделей

Сучасні бренди надають велотранспорту незвичайну зовнішність в боротьбі за дитячу увагу. Техніка оснащується:

• яскравими фарами;
• малюнками улюблених героїв мільтфільмів;
• музичними пультами;
• тентами від сонячних променів;
• кошиками для речей тощо.

Якій моделі надати перевагу?

Все залежить від віку самої дитини. У перші 1-2 роки потрібно вибирати такі триколісні машини, які обладнані ручкою керування для батьків – саме з її допомогою контролюється напрям руху.

Якщо малюку вже більше двох років, то йому можна купити вже більш самостійну велотехнику. В ній відсутня ручка контрою, тому використовувати її більш зручно під час дитячих ігор.

Сидіння може бути прямокутним або трикутним (як в дорослих моделях). Другий тип більш зручний для старших дітей, оскільки так їм легше натискати на педалі. Прямокутне сидіння більше підходить для малюків до двох років.

Достатню увагу потрібно приділити і виробнику триколісного велосипеда. Від цього залежить не лише якість та довговічність покупки, а й безпека дитини. Якісні велосипеди мають стійку від перекидання конструкції, виготовлені з абсолютно безпечних матеріалів. Тому навіть більш висока ціна не повинна зупиняти батьків.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter