Як маленькі співачки з Луцька підкорюють Україну. ВІДЕО

06 Жовтня 2019

Текст: Аліна ХОЛБАН

Дванадцять відеокліпів, численні виступи у різних куточках країни та неабияка популярність в ютюбі – майже три роки у Луцьку існує дитячий вокальний гурт «Нотки». Про те, як виник цей колектив, а також про популярність та плани на майбутнє «Таблоїду Волині» розповіла авторка пісень, викладачка вокалу та керівниця «Ноток» Ліза Кравчук.

«Я займалася з дитячим хором ще коли мені було дванадцять. Тоді ж почала писати і авторські пісні», – згадує лучанка.

Одного разу майбутні учасниці «Ноток» записали кліп для своїх подруг, які вирушали до Америки. Відео настільки сподобалося глядачам, що дівчата на чолі з Лізою Кравчук вирішили продовжувати створювати пісенні ролики.

Керівниця «Ноток» зазначає, що фонограми пісень вони віддають безкоштовно, тому їхні композиції можна почути у виконанні великої кількості українських та зарубіжних дитячих колективів.

«Наш гурт можна назвати соціальним проектом, адже всі наші пісні про мораль, любов та божі закони. У наші часи існує багато речей, про які не потрібно знати дітям, але через інтернет вони про них дізнаються. Ми намагаємося навчати дітей чомусь світлому, що принесе їм благословення у подальшому житті», – пояснює викладачка.

Хоча маленькі учасниці «Ноток» – лучанки, колектив сьогодні більш відомий за межами рідного міста, адже дівчатам доводилося неодноразово виступати на святкових концертах у Києві та Харкові, а також відвідувати дитячі табори.

Не зважаючи на неабияку популярність у мережі, Ліза Кравчук запевняє, що слава для «Ноток» – не головне, а творчість гурту носить просвітницький та благодійний характер.

Незабаром луцький творчий колектив має випустити власну пісенну збірку. Також у планах «Ноток» – черговий кліп, нові пісні та виступи в українських містах.

«Ми дуже мріємо про нову апаратуру, яка дозволить нам частіше виступати у школах Луцька, а згодом і всієї України. Хочемо стати прикладом моральності для українських дітей», – ділиться керівниця гурту.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter