Успішно!

Як купити зимове взуття: поради

Зимове взуття — це не лише стильний аксесуар, але й гарантія комфорту, здоров'я, безпеки. Тому треба купувати модель, що зберігатиме тепло у морози, захищатиме від води, падіння та травм.

Зимове взуття — це не лише стильний аксесуар, але й гарантія комфорту, здоров'я, безпеки. Тому треба купувати модель, що зберігатиме тепло у морози, захищатиме від води, падіння та травм.

Як купити зимове взуття в залежності від його призначення?

Перш ніж купити черевики, треба вирішити, для чого вони потрібні — для повсякденного носіння чи відпочинку на природі. Якщо шукаєте взуття для туризму, беріть снігоходи чоловічі чи жіночі, що добре зберігають тепло й мають додаткову ізоляцію. Черевики повинні мати міцну неслизьку підошву, розраховану на тривалі подорожі.

Якщо шукаєте зручне взуття на повсякдень, дизайнери пропонують чимало цікавих та елегантних моделей. Проте варто переконатись, що вони комфортні, не ковзають, не парять, водостійкі.

На що треба зважати, купуючи тепле взуття?

Якісне зимове взуття повинно добре втримувати тепло всередині, щоб ноги не змерзли. Для цього виробники пропонують утеплювачі з хутра, пуху або з синтетичних матеріалів. Останнім часом бренди надають перевагу штучним варіантам, оскільки вони мають ліпшу стійкість до води й зберігають тепло, навіть коли усередину потрапляє вода.

Щоб не змерзнути, купіть модель трохи більшу за розміром, аби  можна було додатково покласти теплу устілку, надягнути кілька пар грубих шкарпеток. Крім того, ви зможете спокійно рухати пальцями, розганяючи кров, що не дасть їм змерзнути.


 

Як купити неслизьке взуття?

Зверніть увагу на підошву. Вона має бути гнучка, міцна, мати великі глибокі виступи (протектор). Такий варіант забезпечить ліпше зчеплення з поверхнею, зокрема з мокрим асфальтом, снігом, кригою. Не варто купувати взуття на високих тонких каблуках. Воно нестійке, тому ризикуєте впасти й травмуватись.

Щоб не помилитись, рекомендуємо купити  снігоходи жіночі чи чоловічі відомих брендів, які постійно впроваджують інноваційні технології, що поліпшують зчеплення з поверхнею.

Чи повинне зимове взуття не пропускати вологу?

Ліпше купіть зимове взуття, що не промокає, інакше ризикуєте захворіти. Зважайте на такі фактори:

  • - Вибирайте черевики, верх яких пошитий з матеріалу, що відштовхує вологу. Це може бути мембранна тканина (напр. GORE-TEX), інноваційні матеріали або шкіра, оброблена за спеціальною технологією. 
  • - Водонепроникне взуття повинно мати герметичні шви, що запобігають проникненню води через місця з'єднання різних частин черевиків.
  • - Візьміть черевики з грубою підошвою, що має спеціальний захист від вологи.

Взуття не повинно пропускати воду всередину, але матеріал, з якого воно зроблене, має дихати. Це дозволяє забезпечити якісну вентиляцію, запобігає появі неприємного запаху.

Якою має бути висота черевиків?

Зимове взуття має не лише зберігати тепло, але й захищати ваші ноги від снігу та криги, що можуть потрапити усередину.  Якщо сніг неглибокий, можна носити моделі, висота яких 15-20 см. Вони легкі, мобільні, що дозволяє швидко рухатись. 

Коли навколо снігові замети, ліпше обрати черевики висотою від 28 см. Додатково зверніть увагу на язичок. Його край має знаходитися якомога вище, щоб не дозволити снігу потрапити усередину.

На що треба зважати, вибираючи зимове взуття?

Зимове взуття має бути не лише стильним, але й теплим, безпечним. Воно має чітко фіксувати ступню, надійно зчіплюватися з ґрунтом, щоб запобігти падінню та травмам. Підошва повинна бути достатньо масивна, щоб не пропускати холод, й гнучка, аби легко рухатися. Варто переконатись, що черевики не промокають, й не хвилювались, що ноги змокнуть, якщо навколо повно калюж.

Додати новий коментар