Як ковельська школярка об'єднує дорослих задля благодійності. ФОТО

22 Січня 2019

Ковельська школярка Марійка Мовчан об'єднує дорослих задля благодійності.

Більше 6 років тому, коли Марійка була ще зовсім дитиною, а її брати Павло і Борис – підлітками, вони написали і відправили королеві Великобританії листа з привітанням до новорічних свят.

І… Єлизавета ІІ відповіла Марійці, Борису та Павлу Мовчанам. Відтоді цих креативних дітлахів титулували юними «дипломатами» з Волині. Нещодавно юні «дипломати» заснували Благодійний фонд «Позитивна взаємодія» і Марійку Мовчан обрали Почесною Головою, повідомляє прес-служба фонду.

Вона провела різні публічні акції та заходи з метою привернення уваги суспільства до вирішення соціально-побутових проблем дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, зокрема, організували збір коштів на лікування дітей.

На заклик збудувати спортзал дітям відгукнулося багато мешканців Волинської області. Люди з великими серцями і до сьогодні намагаються, хто чим може, допомогти у ремонтних роботах, які проводяться в Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Група волонтерів-добровольців з Камінь-Каширська проявила ініціативу, і молоді хлопці приїхали безкоштовно допомогти ремонтні роботи в спортзалі.

Також Марійка з братами поділилися тим, як здійснилися їх мрії про благодійну діяльність в місті Ковелі на зйомках шоу «Стосується кожного». Незабаром можна буде переглянути трансляцію.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: КОВЕЛЬСЬКА ШКОЛЯРКА, ЯКА ЛИСТУЄТЬСЯ З КОРОЛЯМИ, РОЗПОВІЛА ПРО СВОЮ БЛАГОДІЙНІСТЬ НА ВСЮ УКРАЇНУ. ФОТО

Реквізити для благодійних ВНЕСКІВ:

МФО банку – 325365

Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів

Код отримувача – 42571654

№ рахунку отримувача – 26000011218095

Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»
2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter