Як чотирилапа волонтерка заохочує луцьку малечу до читання. ФОТО

20 Лютого 2020

У Волинській обласній бібліотеці для юнацтва знайшли цікавий спосіб прищеплювати дітям інтерес до читання. «Четвер з Пушою» – це інтерактивний проєкт, в рамках якого у бібліотеці щотижня влаштовують зустрічі луцької малечі з лабрадором Пушою. Разом з чотирилапою книголюбкою діти вчаться читати.

«Коли дитина читає для собаки, з неї ніхто не сміється, ніхто не виправляє. Тому таким чином ми не тільки прищеплюємо дітям інтерес до читання, але і позбавляємо їх комплексів, якщо вони є. Також це відволікає малечу від гаджетів. Якщо у дитини вдома є тварина, вона може читати для неї», – розповідає господарка лабрадора Ольга Киричук.

Пуша та Ольга – учасниці благодійного реабілітаційного проєкту «Друг героя». Власниця тварини розповідає: хустинка на шиї Пуші свідчить про те, що собака пройшла відповідні екзамени та випробування, аби стати волонтеркою.

За час свого існування проєкт набув неабиякої популярності серед луцьких навчальних закладів. За словами директорки бібліотеки Алли Єфремової, запис на «Четвер з Пушою» розписаний на декілька тижнів вперед.

20 лютого до бібліотеки завітали учні 1-Б класу луцької школи №1.

«Ми вперше прийшли на таке заняття. Дітям дуже подобається, вони з велики задоволенням читають для собаки», – ділиться враженнями класна керівниця Наталія Олександрівна.

Як луцькі першокласники читали разом Пушою – дивіться на фото «Таблоїда Волині».

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter