Успішно!

«Я просто живу в майстерні», – лучанка про труднощі в роботі та довіру клієнтів

Луцька майстриня ляльок Іванка Морем розповіла про особливості своєї роботи та спілкування з клієнтами. 

Луцька майстриня ляльок Іванка Морем розповіла про особливості своєї роботи та спілкування з клієнтами. 

Великий допис вона опублікувала на своїй фейсбук-сторінці. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЗАМОВЛЕННЯ ЖИТИМЕ У ДАЛЛАСІ»: ЛУЧАНКА ВІДТВОРИЛА ОБРАЗ ДЖАРЕДА ЛЕТО З MET GALA 2019. ФОТО

«Привіт! В цей передзимовий вечір маю час на великий пост. Бо дуже хочу поспілкуватися з вами.
 Все частіше хочеться розмовляти у прямих ефірах, раніше в Інстаграм я часто це робила. Я люблю відповідати на запитання, люблю вашу зацікавленість.
Ухх я просто живу в майстерні)))! Хіба не ночую ще тут. За ці шалені тижні безперервної роботи, у мене однозначно додалось багато досвіду. В роботі, спілкуванні, співпраці. Виконання замовлення - це не просто виготовити з матеріалу декор, статуетку, річ... Це про інсайти, нові знання, це про довіру, обмін енергією, це творчість.. І я не втомлюся дякувати усім, хто розуміє моє бачення, довіряє мені, обирає "Майстерню теплого настрою" для подарунків близьким та рідним. 
Купуючи будь-яку річ, користуючись послугами, їдучи транспортом ви завжди щось обираєте і щось довіряєте. Ви обираєте заклад чи магазин, і довіряєте приготування свого обіду комусь, ви довіряєте своє волосся перукарю, якого обрали, здоров'я-лікарю, проїзд-водієві чи автомобілю.. Банально звісно звучить.  
Для мене місія, яку виконую я надто велика. Я надаю їй значимості не штучно, не навмисне. Я відчуваю величезну відповідальність працюючи над замовленням. Я думаю наперед, уявляючи як ви даруєте лялі, чи декор, виготовлений мною. І я завжди відчуваю з якими емоціями прийшла нова людина до мене, новий замовник. І від цих емоцій напряму залежить наша з вами співпраця. Коли це хвилювання, сумніви, бажання контролювати увесь творчий процес - я гарантую, що робота буде довгою, хвилюючою для мене, а результат швидше за все не влаштує замовника. Саме тому, що від початку закладено було таке зерно. Також навпроти- коли я відчуваю від вас довіру до мене як до майстра своєї справи, ідо мого бачення образу- процес створення летить, танцює, а результат націлений  лише потішити вас.
За 11 років досвіду, у мене склалися не важкі і зрозумілі принципи. І я завжди щиро сподіваюся на ваше розуміння щодо них. Персоналізована лялька- стилізований образ людини. Інформацію яку я запитую перед початком роботи-найнеобхідніша мені для створення. І є багато деталей, які втілити не можливо, про теж завжди вказую. У моїх ляльок є певний стиль, вигляд, деталі, які повторюються абсолютно в кожній з них. Лялька виглядає так, а не інакше, бо я такою її створила,вигадала такою багато років тому. Саме такі тонкі ноги, такі вузькі плечі, такі дивні пропорції. Це мвє для мене певний сенс і зміст. І я не признаю будь-яких порівнянь до робіт інших майстрів. Пишучи мені - ви обираєте мене, і це очевидно. Коли вам потрібно "як в когось" ви завжди маєте право обрати саме цього майстра.
Я приступаю до роботи виключно після оплати. Основна причина ну досить проста - кожне замовлення індивідуальне. Я присвячую роботі час, всю себе, конкретні матеріали, які часто купуються індивідуально для певного замовлення. Я не використаю лялю, яку ви замовили для когось конкретного. Я не бажаю гратися в "доганялки" і після виконаної праці просити мені заплатити. Це стрес, це переживання. Таке траплялося раніше, і для мене це досить принизливо. Я думаю ви зрозумієте тут без додаткових пояснень. Але я завжди поверну кошти, якщо ви вкрай не задоволені роботою.
Я не доставляю особисто під дім чи офіс по Луцьку замовлень.  Тут без лишніх слів. Це час. А він - безцінний. Є самовивіз. Можлива доставка кур'єром, таксі.
Зміни. Всі деталі щодо вигляду ляль, особливо ті, в яких ви не впевнені, і ще вибираєте,- варто вказати до початку роботи. Я не вношу ніяких змін в готовий виріб, просто тому, що ви передумали. Адже ми дівчатка знаємо,що передумувати можна до безкінечності. Ми дівчатка знаємо ці муки вибору відтінків помади, моделі туфлів, чи навіть просто книги))) Вношу зміни лише тоді, якщо я виготовила щось зовсім не так, як в інформації, яку ви надали мені до початку роботи. Чому так категорично? Тому що майже ніколи не можливо змінити колір платтячка, не пошкодивши  все інше тіло лялі. Одяг в випадку моїх ляль і є їх тіло. Лялі практично складаються з окремих частин -каркас, голова, руки і одяг,що наповнений синтепоном. 
Часом я дотошно випитую про відтінки волосся, так як з фото для мене інформація може сприйнятися по іншому. А ви знаєте людину, для якої буде ляля, вживу. 
Колективні замовлення. За такі навіть не берусь. І причина теж дуже проста. Думка кожного. Я точно впевнена, що думки в колективі розділяться. А в рахувати різні-прирізні побажання, зауваження, які суперечать одна одній, я не просто фізично не можу. Кажуть іноді про мене, що фея)) Та тут я безсила) 
 Мене просто надто ображають фрази, після того як надсилаю вам фото готової роботи : "Зараз відпишу, відправила на оцінку", "Зараз запитаю в чоловіка, сестри, подруги.. і напишу". Я працюю виключно з вами в переписці, і я не давала гарантій, що це сподобається комусь на стороні, і не хочу бути за це відповідальною. Тому я надто прошу запитувати думку щодо замовлення, від важливих вам людей, до початку роботи.
Я дуже сподіваюся на розуміння! Нікого не хотіла зачепити цим текстом. Але і з вантажем, що несла в собі вже сили немає йти», – йдеться у дописі. 

Додати новий коментар