Ханамі по-волинськи: фото лучан із сакурою

07 Травня 2020

Напевне, усі чули про ханамі – віковічні традиції милування квітучими деревами у різних країнах світу. У сучасній Японії, наприклад, ханамі складається не лише зі споглядання, але й з посиденьок та вечірок між квітучих дерев сакури або сливи.

В Україні «меккою» споглядання сакури став Ужгород, де цими деревами засаджені вулиці й проспекти, а всередині квітня усе довкола просто вибухає рожевим цвітом. Втім, з кожним роком усе більше міст прагне й собі отримати кілька декоративних вишень.

Цьогоріч і лучани долучилися до флешмобу весняних фото із сакурою. Локацію цвітіння передавали одні одним по секрету, оскільки поки що поодинокі рожеві дерева можна знайти переважно на подвір’ях приватних будівель, а також поблизу Теремнівських ставків.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter