Готелі, крамниці, аптека: як виглядало волинське місто 100 років тому. ФОТО

06 Листопада 2020

Вулиця Незалежності у Ковелі на світлинах сторічної давнини виглядає живою і деталізованою. Фото, зроблені у 1915-1918-му роках розмістили на фейсбук-сторінці Kowel Vintage.

Можемо спостерігати, як виглядала сучасна вулиця Незалежності, яка носила ім‘я російського імператора Олександра ІІ, а після взяття міста Австро-Німецькими військами та під час Першої світової війни була перейменована на Луцьку.

«Якщо розглядати фотографію зліва направо, ми можемо побачити надпис німецькою мовою «Krambude», що означає «лавочка», такий собі магазинчик. Далі - «Гостиница Бель’вю». Відразу за нею ми можемо побачити будівлі, які вціліли і до сьогодні: готелі «Софія» та «Брістоль» (сучасна поліклініка).

Відразу за ними готель «Вікторія», який був зруйнований під час боїв у Ковелі в 1944-му році. Праворуч видніється аптека Фрідріксона. Судячи з такої великої концентрації готелів, цей бізнес був дуже актуальним у Ковелі: місто було зручною точкою для перепочинку. Посередині дороги можна побачити машину з військовим. Машина, скоріш за все - Mercedes 28/95

PS. А враховуючи те, що військовий в австро-угорській уніформі, можна зробити висновок, що фото зроблено за часів, коли Ковель утримували Австро-Німецькі війська, 1915-1918-ті роки», – інформують під фото.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter