Гороскоп на тиждень: Овнів очікує стрес, а Близнюкам час замисляться

18 Лютого 2019

Текст: Анастасія ГАВРИЛЮК

«Таблоїд Волині» пропонує своїм читачам традиційний астропрогноз для всіх знаків зодіаку на тиждень. Читайте, остерігайтеся, мрійте і творіть свою долю.

В Овнів цього тижня життя увійде у стресову смугу, звільнитися від якої вдасться не відразу. Можливість перемогти у такій ситуації є, але це буде перемога дорогою ціною. Будь-які починання будуть негативними. Якщо є можливість «укласти перемир’я» із вашими суперниками, то зробіть це.

А ось Тельців цього тижня чекатимуть пригоди серця та усе, що пов’язано із темою любові. Передусім йдеться про мудрий вибір в особистому житті, який підкаже серця. Йдеться про розуміння з півслова і сильне бажання бути разом, душевність та еротизм. Якщо ж ви поки не перебуваєте в стосунках, то зверніть увагу, що поруч із вами є хороші друзі, які у критичних ситуаціях турбуються про вас.

Близнюки протягом цього тижня замисляться над можливістю зробити кар’єру у галузі мистецтва або будь-якій іншій сфері, яка вимагає творчого підходу, але станом на зараз йдеться про нестачу сприятливих можливостях. Попри це, зверніть пильну увагу на невпевненість у своїх силах, песимізм, пасивність і повільність, хоча ви сповнені потенціалу. Спробуйте із цим поборотися.

Перед Раками цього тижня відкривається свобода дій, а страхи не мають під собою підґрунтя. У вас може з’явитися відчуття, що ви зняли пов’язку з очей і тепер знаєте, куди рухатися. Період обмежень закінчується, і якщо у вас раніше були важка робота, депресія, труднощі, то зараз ситуація зміниться на краще, варто лише докласти зусиль.

Левам варто очікувати радісного розвитку життєвих ситуацій: йдеться про світлу смугу. Також можливий успіх задуманої справи, налагодження добрих стосунків. Насолоджуйтеся простими радощами життя. Не виключені й дружні посиденьки, тож будьте обережні із вживанням значної кількості алкоголю.

Дівам протягом цього тижня доведеться попрощатися із минулим, адже не виключена зміна життєвих цілей і пріоритетів. Те, що раніше вас надихало, вже не буде для вас джерелом позитиву. У вас є рішучість, щоб ступити на новий, але тернистий шлях, тому – не проґавте нові можливості.

Терезам зорі віщують події, пов’язані з фінансовою сферою, зокрема, варто звернути увагу на навчання, роботу та доходи. Настає хороший період вирішення щоденних практичних життєвих питань: покупок, початку занять у спортзалі, укладання угод. Тільки пам’ятайте про раціональний і прагматичний підхід до справ. Важливо не упустити момент і не відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні.

Скорпіонам небеса протягом цього тижня говоритимуть про проблему несумісності, значну різкість у стосунках. Це період перевірки стосунків, з яких ви можете винести неприємний життєвий урок. Йдеться про знищення туману емоційної ідеалізації і зустріч з реальністю.

Стрільці протягом цього тижня можуть зіткнутися з відчуттями слабкої волі та невіри у себе. Але це не так – ви просто недооцінюєте власний контроль над ситуацію. Також може йтися про те, що ви перехитрували самі себе: ваша мета була досягнута, але виявилося, що це – не те, що вам треба насправді.

Козерогам варто цього тижня звернути увагу на баланс сил в організації, який створює ґрунт для зловживання владою. Не виключено, що у вас чимало відповідальності на роботі, а влади мало. Щоб вийти з такої ситуації, спочатку спробуйте навчитися керувати собою, а тоді – іншими.

На Водоліїв протягом цього тижня чекає реалізація задумів. Йдеться про реальні перспективи, неперервну активність, жагу до дії, вперту реалізацію чіткої концепції з опорою на перевірені методи, логічні події, правильність обраного шляху. Енергія зірок лише допоможе довести справу до логічного завершення.

Рибам варто очікувати втрату чогось матеріального і отримання життєвого досвіту, уроку. Це початок змін, які мають сильно змінити ваше життя, але ця зміна не буде безболісною. Тому не дивуйтеся важким часам та втратам. Подібні періоди характерні для будь-якої кризи росту, коли людина покидає свою «зону комфорту».

Гарного вам тижня, і пам’ятайте про те, що, попри будь-які прогнози, ваша доля – лише у ваших руках!

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter