Гороскоп на тиждень: які сюрпризи очікують Тільців та чим варто скористатися Рибам

04 Березня 2019

Текст: Анастасія ГАВРИЛЮК

«Таблоїд Волині» ранок понеділка традиційно розпочинає з астропрогнозу на тиждень для всіх знаків Зодіаку.

Пам’ятайте про те, що астрологія лише прогнозує, а ваша доля цілком залежить від вас!

Овнам цього тижня слід бути обережними з люди, які вас оточують. Можливо, серед них причаїлася справжня «відьма» – ревнина, егоїстична і високомірка людина, амбіції, якої незадоволені. Ця людина може стати для вас «чорною кішкою, яка перебігає дорогу». Це може бути не обов’язково жінка, тож добряче фільтруйте своє оточення і будьте обережні.

Тільці цього тижня будуть нагороджені. Це можуть бути маленькі подарунки, нагороди, успіх або просто перспективний проект. Старі проблеми можуть зникнути, а нові починаня мають хороші перспективи. Тому – тільки вперед!

Для Близнюків цього тижня з’явиться «світло в кінці тунелю». Ваша справа стане для вас більш значимою і важливою, ніж ви думаєте про неї зараз. Вона перспективна і може залишитися актуальною навіть у віддаленому майбутньому. Тому не сумнівайтеся у своїх діях.

Ракам цього тижня не слід дивуватися «бурі у склянці води»: проблемам у реалізації подій чи зупинкам. Можливі дискусії, суперечки, розбрат та розлад. Можливе й суперництво на роботі, і збільшення напруженості атмосфери. Тому не дивуйтеся, коли колеги посваряться із вами, – зберігайте спокій і продовжуйте працювати.

Дів чекає енергійний тиждень. Тому будуть спалахи ентузіазму і вливання свіжих сил. Очікуйте енергійності, ініціативи, готовності до дії та навіть духу першовідкривача. Будьте готові до бурі, натиску і бажання рухатися вперед. А як це проявиться – залежить від вас і ваших дій. Піддайтеся цьому пориву.

Терези цього тижня можуть хандрити. Мовляв, то грошей немає, то сенсу, то маршрутка не приїхала. Можливості є довкола вас, але ви їх вперто не помічаєте. А, можливо, ви вже отримали не те, що хотіли, і незадоволені. Також можливе відчуття емоційної кризи. Найкращий вихід – сходити до психолога або священика.

Скорпіонів зірки цього тижня попреджують про щось нове, яке от-от увірветься у ваше життя, тому не дивуйтеся хаосу – в цьому хаосі немає нічого поганого. Це початок нового циклу життя, нових справ, але, щоб їх розпочати, потрібний радикальний крок. Тому заносьте ногу і – вперед!

Стрільці цього тижня можуть усвідомити, у якій сфері життя прагнуть позитивних змін. Зірки нагадують, що ризик не відокремлюється від самореалізації. Мовляв, хто не ризикує, той не п’є шампанського. Проявіть свої сили в справі, покажіть сміливість і отримайте від цього задоволення.

Козерогам цього тижня варто звернути увагу на своїх стосунки і перевірити їх на зрілисть. Замисліться, чи підходите ви з партнером одне одному, чи ви сумісні. Ви можете відчувати проблеми в стосунках, ревнощі тощо. Тому помізкуйте, чи потрібна вам така «любовна ідилія».

На Водоліїв цього тижня можуть навалитися стресові ситуацї. Ви горите своїми ідеями та цілями, проте це – лише ваша реальність. Тому зробіть так, щоб ваші уявлення про дійсність, приміром, на роботі співпадали із тим, що відбувається. Не обманюйтесь і звіряйте свої плани з людьми, що вас оточують.

А от Риби, навпаки, протягом цього тижня відчують ясність і тверезе відчуття ситуацій, розсудливість, тонку інтуїцію. Спробуйте скористатися цими відчуттями для власного розвитку.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Коментарі

Лев

А про Левів забули? Ех, а так хотілося

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter