Гороскоп на тиждень: на Овнів чекає гармонія, а Левам варто замислитися про фінанси

25 Лютого 2019

Текст: Анастасія ГАВРИЛЮК

«Таблоїд Волині» пропонує своїм читачам традиційну рубрику з астрологічними порадами на тиждень для усіх знаків зодіаку. Пам’ятайте про те, що це – лише прогноз, до якого варто прислухатися, але не слід сліпо слідувати усім порадам. Гарного і продуктивного вам тижня!

На Овнів протягом цього тижня очікує гармонія між досягненнями минулого і замислами на майбутнє. Йдеться про можливості для завоювання, владу, карт-бланш в отриманні сили. У вас достатньо влади, впливу і ресурсів, щоб задумане здійснилося.

А ось Тельці можуть усвідомити свої помилки і отримати жорстоке розчарування – «за що боролись, на те й напоролись». Зірки звертають увагу на те, що людина отримала, про що мріяла (посаду, гроші, стосунки або ще щось), проте побачила, що від цього немає щастя. Щоб зрозуміти, куди рухатися далі, слід зазирнути у глибини свої душі.

На Близнюків протягом цього тижня чекають тяжкі часи, криза, втрати та тривоги. Небеса кажуть про недостачу чогось важливого. Проте не варто думати про найгірше, швидше, це попередження про ризики: гірше може бути лише попереду. Зірки хочуть нагадати про хитке становище, у якому тривога – найгірший провідник. Такі періоди характерні, коли людина виходить зі сфери комфорту і змінює сферу діяльності.

На Раків може раптово «напасти» хандра, сум, заглибленість у минуле і непомічання майбутнього. Людина не помічає чогось важливого в житті, їй нецікаво, але це тільки його сліпота. Негативний погляд на світ утримує людину від всього, що їй треба, і використання переваг. Таким чином, зірки попереджують про застійний період в житті. Для подальшого руху необхідно відновити внутрішню рівновагу –це невелике зусилля, але ніхто його не зробить за вас.

Левам цього тижня варто звернути увагу на сферу фінансів: зростає небезпека фінансових пірамід. Також це може бути ілюзорний «виграш», який не вдасться застосувати. Тому спробуйте протягом цього тижня розібратися із безнадійними боргами, поганими кредитами, нерозумними інвестиціями, ненадійними фінансовими справами.

У Дів протягом цього тижня може настати непоганий період. Тому не дивуйтеся появі більшого позитиву у вашому житті, проявів щедрості, любові, радощів від життя і внутрішній гармонії. Також несподівано мрія, про яку ви вже забули, може здійснитися.

На Терези цього тижня чекають радикальні зміниі, саме цей тиждень може стати воротами у нове життя. Тому не варто оплакувати старе – потрібно підготуватися до неминучого. Варто відпустити те, що колись було дуже цінним для вас. Це початок нової епохи у вашому житті, але він сповнений тривог, і це зрозуміло.

Скорпіонам протягом цього тижня варто помізкувати над тим, як досягнути успіху, адже можливе закладення підвалин тріумфу особистої сили та влади над обставинами. Тріумф можливий у будь-якій сфері: роботі, любові, фінансах та особистому розвитку. Тому – тільки вперед!

На Стрільців цього тижня очікує реалізація задумів – йдеться про реальні перспективи, активність, жагу до дій, реалізацію чіткої концепції з опорою на перевірені методи. Зірки говорять про логічність нинішніх дій, досягнення цілі, правильність обраного шляху. Тому – не сумнівайтеся у собі: ви коректно керуєте різними аспектами свого життя.

Козерогів протягом цього тижня очікують зміни поглядів на життя, гарні новини та приємні переживання, нові союзи, повернення до старих друзів, возз'єднання із кимось тощо. Ви маєте залишити минуле позаду і рухатися далі.

На Водоліїв цього тижня очікує значний рух вперед – все довкола вас почне рухатися. Задумане вами відбудеться незабаром. Щось змінюється, щось вже носиться у повітрі та настане навіть швидше, ніж ви очікуєте – відповідний процес уже почався.

На Риб цього тижня несподівано звалиться успіх та щастя. Ці дари зірок потрібно приймати, насолоджуватися ними, проте не слід ставити зайвих запитань, сумніватися у них тощо, бо інакше вони можуть дуже швидко зникнути. Насолоджуйтеся тим, що отримаєте по праву.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter