Голова Волинської обласної ради отримав відзнаку Залужного. ФОТО

23 Грудня 2022

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад отримав особисту відзнаку Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного за підтримку українського війська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКОГО ЧИНОВНИКА ПОЗБАВИЛИ ПОВНОВАЖЕНЬ ГРОМАДСЬКОГО РАДНИКА ЧЕРЕЗ ВІДПОЧИНОК У ТУРЕЧЧИНІ

Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

«Вручення відбулось в особливому місці на Тернопільщині – в каплиці-пантеоні, зведеній у 2014 році на честь загиблих Героїв у війні з російськими окупантами. Їхні імена для майбутніх поколінь навіки закарбовані у граніті храму.

На запрошення Міністерства оборони України у день храмового свята до цього знакового місця прибули рідні полеглих воїнів, волонтери і благодійники, військовослужбовці та представники влади з усіх західних областей. Взяли участь в жалобному богослужінні та поклали квіти до пам’ятника полеглим Героям.

Висока відзнака Головнокомандувача для мене є підтвердженням правильності наших спільних дій у щоденній роботі з активістами, волонтерами, благодійниками для підтримки українських захисників. Сьогодні чи не кожен українець вносить свою частку, допомагаючи армії. Ми, звісно ж, продовжимо цю роботу, не зупиняючись ні на день, щоб швидко відповідати на усі запити військових. І я вдячний кожному, хто приходить на допомогу. Цінним є внесок кожного», – йдеться у дописі.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter