• банер чікос

«ФлайzZzа» випустили фільм на честь 20-річчя гурту. ВІДЕО

11 Лютого 2021

Відомий луцький гурт «ФлайzZzа» святкує свій другий ювілей. На честь 20-річчя гурт презентував фільм.

Це третій проєкт, присвячений ювілею. Перші два відбулись наприкінці 2020 року: кліп на пісню «Шикардос» та ювілейний онлайн-концерт.

«"ФлайzZzа. Фільм" знімали у листопаді 2020-го. Впродовж п’яти днів знімальна команда відзняла терабайти матеріалу, подолала сотні кілометрів, зустрілась із десятками людей. Пізніше, під час монтажу, перебрали достобіса архівних записів гурту. Здавалось, що з усього матеріалу можна було б зробити серіал. Проте ми, згідно зі сценарієм, вибрали найсоковитіше та найцікавіше - щоб змайструвати фільм, який пропонуємо вашій увазі.

Зйомки відбувались не без пригод і труднощів: хворів на ковід наш гітарист, ледве не в останній момент знайшли локацію для зйомок коментарів наших давніх друзів-музикантів, а деякі великі відзняті інтерв’ю ми мусили перезаписувати через певні технічні нюанси.
Але тепер ми тішимось результатами нашої роботи та першим в історії колективу фільмом!», – кажуть автори.

«Дякуємо усім причетним до зйомок, до нашої музичної історії, людям, які так чи інакше нам допомагали у процесі створення цієї кінострічки. Велике СПАСИБІ усім фанам, які протягом цих десятиліть підтримують нас та кайфують від нашої творчості.

Ми вриваємось у третій десяток. До зустрічі!», – кажуть учасники гурту.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter