Фантастичні маски волинської майстрині оцінили в Америці. ФОТО

01 Червня 2020

Завдяки своїм фантастичним виробам з соломи володимирчанка Христина Савюк отримала перемогу конкурсі-фестивалі Straw Mask Festival, що відбувся у США. Про талановиту волинську майстриню пише «Володимир media».

Жінка за освітою вчитель математики. Плетінням виробів із соломи займається ось уже шістнадцять років. Зізнається, робить це для душі. Окрім цього у Христини донедавна було ще одне хобі – бісероплентіння, але перевагу надала соломі.

Виданню вона розповіла про те, що у США є Американський музей солом’яного мистецтва, який колись проводив такі фестивалі, але на деякий час призупинив їх. І ось у цьому році відновив подію. Темою для масок є – флора і фауна.

Це не перша участь у творчому фестивалі. Минулого року майстриня брала участь у конкурсі, що проходив у Польщі, де представляла свої чудові солом’яні роботи. Окрім того, на різноманітних творчих заходах нашого міста її можна було бачити з виробами з бісеру.

«Мене тішить перемога, бо це перше досягнення з соломкарства, – говорить Христина. – Вона додає впевненості і натхнення».
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter