Електричний епілятор: просто, швидко та надійно

23 Листопада 2021

Сьогодні існує чимало способів видалення небажаної рослинності на тілі та обличчі. У цій статті ми розповімо про електричний епілятор, який став гідною альтернативою воску, голінню, шугарингу та спеціальним кремам. Його застосування дозволяє позбутися небажаного волосся не менше, ніж на декілька тижнів.

Принцип дії

Основним елементом конструкції є електромотор, який робить щипчики або диски рухомими. У процесі обертання вони захоплюють волосяні стрижні та видаляють їх із коренем. Всі сучасні моделі надають можливість регулювати швидкість обертання. Перша призначена для тонкого, короткого або жорсткого, а друга й третя – для довгого волосся, а також вона застосовується, коли потрібно скоротити час процедури.

Сильні сторони та певні недоліки

Епілятори мають такі переваги:

  • Тривалий ефект. Порівняємо роботу цього приладу з голінням. Гоління не видаляє, а зрізає стрижні, тому для збереження гладкості покривів процедуру доведеться виконувати щодня або через день. Крем для депіляції розчиняє верхню частину стрижня та дещо послаблює фолікули, але через присутність у складі лугу часто викликає алергію, а результат зберігається приблизно 4-7 днів.
  • Економія коштів. Кожен із запропонованих для використання у домашніх умовах методів, передбачає постійне придбання витратних матеріалів. Наприклад, для гоління знадобиться спеціальний станок, який потрібно регулярно оновлювати. Одноразові моделі можна використовувати максимум кілька разів. Різниця у вартості між змінними картриджами та новим станком – невелика, тому й економія коштів буде мінімальною. У цьому випадку ви купуєте один прилад і використовуєте його за потреби та не витрачаєте кошти на додаткове приладдя.
  • Ефективна робота. Диски та пінцети захоплюють стрижні будь-якої довжини й немає потреби чекати доки вони відростуть.
  • Пролонгована дія. При регулярному використанні зростання уповільнюється, фолікули стають слабкими, а волоски м'якими та тонкими.

Не обійшлося і без певних недоліків. Основним є деяка болючість під час виконання процедури (особливо на перших сеансах). Також можливе вростання волосся, але цієї проблеми можна уникнути, використовуючи засоби для відлущування. Такий прилад не рекомендується застосовувати при варикозі, цукровому діабеті, а також при порушенні цілісності покривів.

Попри певні недоліки та протипоказання, електричний епілятор є найбільш дієвим способом депіляції, який забезпечує довготривалий ефект у домашніх умовах. Після його застосування шкіра стає гладкішою, а результат процедури нічим не поступається депіляції, яка виконана у салоні.

2

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter