Ексклюзив: що відбувалося на червоній доріжці премії «Люди Року-2020»

29 Серпня 2020

Фото: Ірина КАБАНОВА

Цього року церемонія нагородження Премією «Люди Року-2020. Волинь» у рамках програми «Люди XXI століття» вперше відбулася у форматі світського прийому.
Люди, які зробили вагомий внесок у патріотичне, духовне та економічне життя нашого краю та України в цілому, зібралися на терасі сучасного рекреаційного комплексу «Срібні Лелеки», аби отримати свої нагороди та поспілкуватися в колі однодумців.
Святкування розпочалося із традиційної символічної церемонії «Червона доріжка», на якій гості мали можливість не лише зробити фото на пам’ять, а й пригоститися келихом ігристого вина та смаколиками від партнерів події.
«Давайте дослухаємося до цих слів та будемо любити нашу державу такою, якою вона є, бо саме такою зробили її ми – прості люди – українці. Нам є за що любити нашу державу. За її славетну історію, співучу мову, родючу землю, давні традиції, гарну природу, за щиру душу українців. Україна працьовита та славиться умільцями й майстрами своєї справи. Хлібороби, ковалі, пасічники, шахтарі, інженери, музиканти, вчителі, вчені, лікарі, будівельники, аграрії, спортсмени, військові – це наша Україна, яку ми любимо, якою пишаємося.

Ми – частка великого українського народу, працьовитого, миролюбного, талановитого. Попри все продовжуємо творити, бо не можемо по-іншому. Своєю працею плекаємо любов до України у всьому світі. Потрібно любити рідну Батьківщину. Безумовно. Щиро. Безмежно. І наша любов зможе творити дива!», – зазначили організатори.

Як знайомилися, спілкувалися та фотографувалися на світському прийомі – бачив «Таблоїд Волині». А вже скоро читайте розгорнутий репортаж із нагородження.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

3

Читати ще

Коментарі

Анонім

А де маски???? Чи їх рекомендують лише пересічним громадянам????

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter