Досягнути професійної якості зображення можна, знімаючи на смартфон

01 Серпня 2022

Можливості професійної дзеркальної фотокамери цілком може мати мобільний пристрій. Компанії Самсунг вдалося це довести. Можливості новинки Samsung під назвою Galaxy S22 Ultra вражають.

Без перебільшення можна констатувати той факт, що на смартфоні встановлена найкраща камера на сьогоднішній день. Сам виробник називає комплекс камер Nightography. Вже з назви зрозуміло, що нічний режим реалізовано на зовсім новому рівні.

Збільшений датчик та надзвичайно прозора оптика

Збільшені розміри датчика – одна з головних переваг камери з роздільною здатністю 108 МП. Комірки матриці групуються по 9 штук, якщо якість освітлення недостатня. Виробник використовує на всіх датчиках інноваційне надпрозоре покриття, яке пропускає більше світла.

Власники моделі можуть знімати якісне фото та відео навіть вночі. В цьому оптиці допомагає новий 4-нм процесор та система штучного інтелекту. Окремо відзначити варто і систему стабілізації зображення. Кожен кадр буде чітким без зайвих зусиль.

Один з важливих етапів – обробка фото та відео. Для цього додаток камери має спеціальну фотостудію Expert RAW. Це зручний та багатофункціональний інструмент для коригування відзнятого матеріалу.

Інновації, які заслуговують уваги

Вищевказані переваги – це лише частина можливостей камери нової моделі від Самсунг. Серед найбільш затребуваних режимів:

  • автоматичне кадрування – варто виділити об’єкт в кадрі, щоб електроніка фокусувалася на ньому навіть в русі;
  • режисерський режим – зйомка з різних камер одночасно;
  • мультикадр – створення фото та відео в різних форматах для зациклених роликів, таймлапсу та інших ефектів;
  • фронтальна камера на 40 МП для зйомки селфі в кінематографічній якості;
  • допомога штучного інтелекту в коригуванні фото.

Одразу після виходу модель смартфону перемогла серед найкращих камер на мобільних пристроях. Її надзвичайні можливості оцінили навіть відомі кінооператори та кращі фотографи світу. Без зайвих зусиль можна отримати професійне фото навіть вночі.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter