• банер чікос

До луцького гіпермаркету з’їхалися пожежники. ФОТО

13 Листопада 2020

12 листопада підрозділи служби «101» 1-о Державного-пожежно-рятувального загону Луцька під керівництвом співробітників оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Волинській області провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації пожеж та рятування людей під час них в одному з найбільших торговельних закладів області.

Про це повідомляють на офіційному сайті.

Бійці ДСНС відпрацювали дії з проведення розвідки пожежі, пошуку потерпілих та гасіння вогню в торговому залі, перевірили дії персоналу з оповіщення про пожежу та організації проведення першочергових заходів з приборкання лиха.

Під час навчань перевірено також дієздатність джерел протипожежного водопостачання, систем протипожежної автоматики, наявність первинних засобів пожежогасіння та вміння ними користуватись працівниками закладу.

В підсумку керівники навчань зазначили, що луцькі вогнеборці спільно з адміністрацією об’єкту впорались із поставленими завданнями та змогли виконати всі дії правильно. У випадку пожежі це допоможе оперативно ліквідувати пожежу в цьому гіпермаркеті, не допустити жертв серед відвідувачів та працівників об’єкту.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter