До Луцька на ротацію повернулись бійці ОЗСП «Любарт». ФОТО

31 Липня 2022

У суботу до Луцька повернулись на ротацію бійці однієї роти окремого загону спеціального призначення «Любарт». Близько 120 волинський спецпризначенців виконували бойові завдання на запорізькому напрямку.

Загалом вони перебували на лінії зіткнення півтора місяці, – повідомляє Insider Media.

«Головна мета, яку ми переслідували – виконати бойові завдання максимально зберегти життя і здоров'я особового складу. Вважаю, що з цим ми справились на відмінно. Повернулися, щоб поповнити наші ряді, аби в подальшому, незважаючи на складність чи локацію – виконувати будь-які завдання», – розповів командир ОЗСП «Любарт» Вадим Крикун.

Це – перша ротація ОЗСП «Любарт». За словами начальника штабу ОЗСП «Любарт» Андрія Д’яченка, після короткого відпочинку, реорганізації та доукомплектації – бійці повернуться на передову. Куди саме – поки не відомо.

«Неймовірно горджуся побратимами. Особовий склад прекрасний. Це реально сім’я. Багато хто мріє потрапити в такий підрозділ, як «Любарт».Наші хлопці показали гарний результат - вони були на запорізькому напрямку. Не можу сказати, що це найгарячіша точка фронту, але – це лінія зіткнення, де відбувались бої. Є поранені, є контужені. На щастя, всі живі», – наголосив Андрій Д'яченко.

Нещодавно бійці ОЗСП «Любарт» ССО спільно з побратимами ЗСУ прийняли 12-ти годинний бій і ліквідували ворожу ДРГ. Друга диверсійно-розвідувальна група російських загарбників, після вогневого контакту з нашими бійцями, з втратами відступила з поля бою. Бійцям «Любарта» вдалось ліквідувати мінімум п‘ять окупантів. Шостого, який виявився лейтенантом так званої «днр» і командиром взводу – взяли в полон.

Зустріти бійців і привітати їх з поверненням прийшли друзі та найближчі рідні.

ОЗСП «Любарт» засновано в перші дні повномасштабної війни. До його складу увійшли добровольці з Великої Волині та Галичини. Згодом підрозділ доповнили бійці з інших регіонів України.
2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter