Для чого відомий тревел-ведучий Дмитро Комаров прилітав до Луцька на літаку. ФОТО

05 Квітня 2019

Відомий український тревел-ведучий Дмитро Комаров вирішив встановити рекордний політ на невеликому чотиримісному літаку, зробивши рекордну кількість посадок за певний час.

Політ Дмитра стартув 5 квітня над Чорногірським хребтом у Карпатах, а після Львова він завітав і до Луцька.

Цим телеведучий хоче привернути увагу до розвитку малої авіації в Україні.

"Мало хто знає, що в Україні працює сертифікованих маленьких аеродромів більше 80, і є вони не тільки у великих містах, а й в дуже маленьких. Тобто дістатися можна практично куди завгодно. Ми хочемо показати, що є величезний потенціал для розвитку авіації загального призначення (або малої авіації). Хочемо, щоб держава звернула увагу і підтримувала галузь. Мала авіація цілком може стати частиною транспортної інфраструктури країни і допомогти налагодити регіональне сполучення між містами (з нашими-то дорогами це явно не зашкодить ...)", - зазначає тревел-ведучий.

Комаров із своєю командою приземлився на закинутому цивільному аеропорту в селі Крупа поблизу Луцька.

Тут із ним зустрівся луцький телеведучий Богдан Коваль. За його словами, Комаров був у Крупі приблизно півгодини і далі полетів у Рівне.

Відомого ведучого у Луцьку встигли пригостити. Фото він опублікував на своїй сторінці в Instagram. Там же можна слідкувати за його польотом онлайн.
***

Передрук без згоди "Таблоїда Волині" заборонений

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter